keyboard_arrow_up

Niszczenie Dokumentów - Bydgoszcz

Jeżeli brakuje Ci wiedzy, czasu, umiejętności i zasobów logistycznych, a Twoja firma zmaga się z potrzebą utylizacji dokumentów, to trafiłeś na dobrą stronę! Zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnego i bezpiecznego niszczenia dokumentów w mieście Bydgoszczy.

Dzięki usługom Rhenus-Data pozbędziesz się zbędnej dokumentacji w swoim przedsiębiorstwie lub instytucji, zadbasz o higienę archiwum i nie będziesz musiał stresować się wszystkimi aspektami prawnymi związanymi z niszczeniem dokumentów, ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość i pełną zgodność procesu z literą obowiązującego prawa.

Niszczenie dokumentów to zadanie równie istotne, co niełatwe. O ile nie jest problemem wrzucenie do niszczarki kilku kartek papieru, o tyle sprawa nabiera komplikacji w momencie, gdy musisz pozbyć się dziesiątek segregatorów i całych stosów akt. Wtedy warto zaufać specjalistom, którzy zrealizują w Bydgoszczy to zadanie za Ciebie - szybko, bezpiecznie i bez zbędnych komplikacji. 

Jak wygląda niszczenie dokumentów przez Rhenus-Data w Bydgoszczy?

 1. Kurier Rhenus-Data, w samochodzie wyposażonym w monitoring GPS, podjedzie wprost pod drzwi Twojej firmy lub instytucji publicznej, w której pracujesz. Przywiezie on ze sobą zbiór specjalnych, zamykanych na klucz pojemników, które zapewnią bezpieczeństwo transportowanych dokumentów do zniszczenia.
   
 2. Następnie przystąpi on do zapakowania wszystkich akt do pojemników. Nie musisz się niczym kłopotać! Wyciąganie dokumentów do zniszczenia z koszulek, segregatorów i teczek nie będzie konieczne. Odpowiadamy bowiem również za samodzielne opróżnianie półek, piwnic, schowków i archiwów ze zbędnych, wskazanych przez zamawiającego dokumentów. Jeżeli natomiast chcesz zrobić to sam, to możemy zostawić w Twojej firmie pojemniki na 1-2 dni, abyś spokojnie uporał się z tym zadaniem.
   
 3. Po skompletowaniu i zapakowaniu dokumentów do zniszczenia, pojemniki zamykane są w Twojej obecności, a kurier prosi o złożenie podpisu na elektronicznym kolektorze danych (dokładnie takim, jakim posługują się kurierzy pocztowi). Podpis stanowi potwierdzenie przekazania dokumentów. Jako dowód otrzymasz wydruk zawierający numer pojemnika, datę i godzinę odbioru dokumentów do zniszczenia, nazwę Twojej firmy i unikalny numer konwojenta.
   
 4. Ostatnią częścią tego etapu jest przetransportowanie dokumentów przeznaczonych do utylizacji z Bydgoszczy do najbliższego punktu Rhenus-Data specjalizującego się w niszczeniu dokumentów.

  Część właściwa procesu niszczenia dokumentów
   
 5. Po dotarciu dokumentów z Bydgoszczy do naszego oddziału, trafiają one bezpośrednio do specjalistycznej instalacji umożliwiającej przemysłową utylizację dokumentacji. Bezpieczeństwo niszczenia dokumentów potwierdzone jest normami ISO 27001 i ISO 9001.
   
 6. Zaimplementowany w Rhenus-Data system automatyzujący proces, bezpośrednio po zniszczeniu dokumentów tworzy protokół utylizacji i wystawia fakturę, przesyłając ją na adres e-mail, który podałeś przy rozmowie z handlowcem.
   
 7. Na uregulowanie faktury masz 14 dni od momentu jej wystawienia. 

  Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiajmy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach związanych z niszczeniem zbędnych dokumentów w Twojej firmie.

Co oferujemy oprócz niszczenia?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zarządzanie dokumentacją firmową to złożony sposób. Podmiot, który chce wspomóc swoich klientów w tym zadaniu musi być w stanie zapewnić im kompleksowe usługi. Utylizacja akt to tylko jedna z nich. Zależy nam na tym, by nasi odbiorcy mogli liczyć także na rzetelne wsparcie w takich kwestiach jak skanowanie , digitalizacja dokumentów w Bydgoszczy, przechowywanie i archiwizacja dokumentów.

Skanowanie dokumentacji w Bydgoszczy

Sprawnie działający sprzęt, doświadczony, świetnie przeszkolony zespół. precyzja działania i znajomość sprawdzonych procedur - nasze usługi zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Klienta. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo przechowywanie, archiwizowanie dokumentów w Bydgoszczy, czy skanowanie dokumentacji, zaoferujemy:

 1. indywidualnie dopasowaną usługę;
 2. pełną dyskrecję i poufność danych;
 3. profesjonalne doradztwo doświadczonych specjalistów.

 

Certyfikaty jakości

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami