RHENUS DATA OFFICE

Kompleksowa obsługa fizycznych i elektronicznych dokumentów

keyboard_arrow_up

Usługi wspierające dla naszych klientów

Oferta usług realizowanych przez Rhenus Data Office Polska obejmuje dodatkowe działania związane z przetwarzaniem dokumentów i informacji. Są to między innymi usługi osuszania (ratowania) dokumentów, które uległy zamoczeniu w wyniku zalania spowodowanego pęknięciem sieci wodociągowej, nieszczelnością archiwum czy choćby akcji gaśniczej. Należy pamiętać, że skuteczność akcji ratowania dokumentów uzależniona jest od tempa działania.

Innym działaniem wspierającym jest bezpieczny transport archiwów – usługa kierowana do przedsiębiorstw i organizacji, które w wyniku przeprowadzki zmuszone są przewieźć swoje zasoby informacyjne do nowego miejsca, jednak nie dysponują odpowiednimi środkami zabezpieczającymi integralność dokumentacji. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie poświadczenia, a flota pojazdów Rhenus wyposażona jest w stosowne zabezpieczenia, gwarantując pełną poufność.

Elementem wspierającym naszych klientów w codziennych działaniach biurowych jest ponadto odbiór i ekologiczna utylizacja baterii i akumulatorów oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Do nich zaliczają się tonery, drukarki, kopiarki czy inny sprzęt elektryczny, których nie wolno wyrzucać na śmieci. Wszystkie te urządzenia przekazujemy do naszego partnera z grupy, firmy Remondis, która gwarantuje bezpieczną i zgodną z przepisami utylizację.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt

Najnowsze artykuły z bazy wiedzy

chevron_left
chevron_right
1
5
Artykuły

Test z archiwizacji - jak z przechowywaniem dokumentów radzą sobie szkoły i przedszkola?

Czytaj więcej
Artykuły

MWA, barkody, pojemniki – jak zadbać o kontrolę procesu niszczenia?

Czytaj więcej
Artykuły

Jak skutecznie przeprowadzić digitalizację w firmie i nie zatrzymać się w połowie drogi? 3 kroki, które uchronią Cię przed niepowodzeniem

Czytaj więcej
Artykuły

Z biura do domu - nowe modele biznesowe. Szanse i zagrożenia

Czytaj więcej
Artykuły

Proekologiczne strategie zarządzania cyklem życia dokumentu. Co się dzieje ze ścinkami po ich zniszczeniu?

Czytaj więcej