keyboard_arrow_up

Archiwizacja (porządkowanie) dokumentów i akt

archiwizacja dokumentów kadrowych

Profesjonalna archiwizacja

Profesjonalna archiwizacja dokumentów to sposób na uporządkowanie dokumentacji, efektywniejszą pracę zatrudnionych osób i sprawniejszą obsługę klientów. Właściwe zarchiwizowanie akt ułatwi Ci też przestrzeganie przepisów, związanych z okresem przechowywania dokumentów. Nasze wsparcie to również gwarancja odpowiedniego zabezpieczenia dokumentacji. Oprócz tego porządek pozwoli Ci lepiej zagospodarować biurową przestrzeń.

Jak wygląda proces świadczenia usługi archiwizacji dokumentów?

POŻEGNAJ SIĘ Z CHAOSEM W TWOICH AKTACH

Profesjonalna archiwizacja to złożony proces, w którym najważniejsze jest przestrzeganie standardów, pozwalających na utrzymanie ładu informacyjnego.

Porządkując Twoje zbiory, sporządzimy ewidencję akt i zadbamy o brakowanie akt kategorii B. Nasza załoga zakwalifikuje dokumenty do odpowiedniej kategorii, grupy rzeczowej i uformuje zbiory chronologicznie i tematycznie.

W efekcie zyskasz pełną kontrolę nad swoją dokumentacją.

archiwizacja dokumentacji - archiwizacja akt - archiwizowanie dokumentów Katowice
archiwizacja dokumentów Kraków - archiwizowanie dokumentów Lublin

ZASADY, KTÓRYMI KIERUJEMY SIĘ PODCZAS ARCHIWIZACJI

Naszym priorytetem jest stworzenie przejrzystego, funkcjonalnego archiwum. Aby osiągnąć ten efekt, bazujemy na standardowych, sprawdzonych zasadach, powszechnie wykorzystywanych w archiwistyce.

Eksperci, którzy zajmą się Twoimi zbiorami, mają doświadczenie w pracy z dokumentacją i priorytetowo traktują zasady bezpieczeństwa

Jesteśmy otwarci na kontakt z Klientami, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące usługi archiwizacji, z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kto korzysta z naszych usług?

chevron_left
chevron_right
1
7

MZWiK Sulejówek

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sulejówku jest jednostką organizacyjną realizującą zadania Miasta Sulejówek w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. Przedsiębiorstwa z branży wodociągowej są stałymi klientami Rhenus Data Office Polska.
Zobacz case study

Szkolnictwo wyższe

Klienta i właściciela archiwum łączy długofalowa relacja wymagająca znacznie bliższego kontaktu i precyzyjnego określenia wzajemnych wymagań. W jej projektowaniu liczy się nie tylko zabezpieczenie dokumentów, lecz także zapewnienie klientowi i jego pracownikom sprawnego dostępu do potrzebnej w pracy dokumentacji.
Zobacz Case Study

Dussmann Polska

Klient, który oczekuje kompleksowej współpracy na różnych odcinkach zarządzania cyklem życia dokumentu, potrzebuje przede wszystkim efektywnych, przejrzystych i prostych rozwiązań. Połączenie archiwizacji, przechowywania i niszczenia pozwala zachować pełną kontrolę nad dokumentacją.
Zobacz Case Study

Sektor FMCG

Branża FMCG często mierzy się z problemem archiwizacji dokumentów w wielooddziałowej organizacji. Jednostki zapewniające dystrybucję towarów na terenie całej Polski regularnie generują dokumenty, które wymagają archiwizacji. Współpraca z profesjonalnym dostawcą usług pozwala zapanować nad ich ilością i różnorodnością, usprawnić procesy obsługi klienta i uwolnić z nich firmowe magazyny.
Zobacz Case Study

POSTĘP

Jak uporządkować i zewidencjonować 85 tysięcy kart pacjentów oraz 5 tysięcy akt osobowych, aby stworzyć funkcjonalne archiwum? Odpowiedź znajdziecie w studium przypadku współpracy Rhenus Data Office ze spółką POSTĘP ŚWIEBODZIN.
Zobacz Case Study

Sektor lotniczy

Efektywne i wydajne działanie archiwum zewnętrznego w dużej mierze uzależnione jest od elastyczności dostawcy, jego umiejętności dostosowania się do potrzeb klienta. Dobrze zaprojektowanie usługi powinny uwzględniać zarówno szczegółowe potrzeby klienta związane ze specyfiką przechowywanych dokumentów, jak również model jego pracy na archiwizowanym zbiorze.
Zobacz Case Study

MZGK Karpacz

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Karpaczu zajmuje się zbiorowym zaopatrywaniem w wodę i odprowadzaniem ścieków na terenie gminy Karpacz. Ponadto, zadania spółki to także zarządzanie nieruchomościami, licencjonowane zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie lokalami stanowiącymi gminny zasób lokalowy oraz usługi remontowo- budowlane.
Zobacz case study