Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Mobilne niszczenie dokumentów

Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa

Usługa mobilnego niszczenia dokumentów realizowana jest najczęściej na potrzeby organizacji (firm i instytucji), których przepisy wewnętrzne (polityka bezpieczeństwa) zabraniają wydawania dokumentów poza siedzibę firmy, lub też rodzaj i miejsce przechowywania tych dokumentów (kancelaria tajna, dokumentacja pochodząca ze współpracy z jednostkami służb państwowych itp.) wskazuje na potrzebę zniszczenia ich „na oczach klienta”.

Niszczenie dokumentów u klienta

Mobilne niszczenie dokumentów odbywa się bezpośrednio na miejscu, przed siedzibą klienta, przy użyciu specjalnego urządzenia niszczącego, które zostanie dostarczone naszym transportem. Dzięki temu klient ma możliwość bezpośredniego nadzorowania procesu niszczenia, mając pewność, że tajna dokumentacja nie wydostanie się poza teren jego zakładu czy siedziby. Oferta mobilnego niszczenia to atrakcyjna alternatywa dla małych i niskowydajnych niszczarek biurowych, których parametry ponadto nie pozwalają na uzyskanie odpowiedniego stopnia tajności wg DIN 66399.

Jak wygląda proces świadczenia usługi u klienta

1. Klient zamawia usługę niszczenia dokumentów w swojej siedzibie

  • Zamówienie można złożyć poprzez e-mail, formularz, chat lub telefonicznie. 
  • Najszybszą formą jest kontakt telefoniczny na infolinię 801 013 014, konsultant po ustaleniu lokalizacji, przydzieli handlowca, który stanie się Państwa stałym opiekunem.
  • Ofertę cenową otrzymają Państwo w trakcie pierwszej rozmowy z handlowcem, oferta w formacie PDF dotrze do Państwa w ciągu 24h. 

2. Klient wraz z handlowcem ustalają obustronnie pasujący termin przyjazdu auta z mobilną instalacją niszczącą dokumenty lub dyski (w zależności od potrzeb klienta).

3. W ustalonym terminie przyjedzie auto dostawcze z instalacją niszczącą i bezpiecznymi pojemnikami.

  • Pojemniki (są numerowane bar codem) służą do transportu dokumentów z miejsca odbioru (biurko, szafa, regał, schowek, piwnica) do specjalnego auta zawierającego instalację niszczącą, które zaparkuje przed firmą zamawiającego.

4. Klient jeśli ma taką wole, może uczestniczyć w każdym z etapów od pakowania aż po zobaczenie ścinków ze zniszczonych dokumentów.

5. Zniszczone dokumenty po skończeniu pracy są transportowane do oddziału, gdzie ponownie trafiają do przemysłowej instalacji niszczącej. Dzięki czemu stają się częścią 250 kg belli zmielonego i sprasowanego papieru (nie do rozpoznania).

6. Certyfikat zniszczenia dokumentów wraz z fakturą otrzymują Państwo na e-mail w momencie zniszczenia.

Korzyści związane z mobilnym niszczeniem dokumentów: 

  • gwarancja poufności - bezpośredni nadzór nad całym procesem niszczenia, gdyż niszczenie dokumentów odbywa się w miejscu gromadzenia dokumentacji
  • ograniczenie kosztów zakupu profesjonalnego sprzętu do niszczenia dokumentów
  • oszczędność czasu własnego i pracowników – usługa nie wymaga bezpośredniego zaangażowania klienta
  • wysoka wydajność i szybkość dzięki efektywnym i certyfikowanym urządzeniom

Koniecznie zobacz naszą usługę niszczenia dokumentów w systemie bezpiecznych pojemników 

Usługa niszczenia dokumentów u klienta wiąże się z wyższą opłatą niż profesjonalne niszczenie dokumentów w bezpiecznych pojemnikach uwzględniające transport zamniętych i monitorowanych pojemników do jednej z naszych przemysłowych niszczarni (wyższa cena wynika z czasu na przygotowanie 1 dedykowanego auta i ludzi pod konkretne zamówienie).

W każdym z naszych oddziałów znajduje się przemysłowa instalacja niszcząca gdzie pod  pod okiem kamer i systemów elektronicznych następuje zniszczenie dokumentów, system automatycznie w momencie zniszczenia generuje certyfikat zniszczenia wraz z fakturą. Dokumenty klient otrzymuje w formie elektronicznej na adres e-mail ustalony z opiekunem handlowym. 

Dlatego usługa niszczenia dokumentów w systemie bezpiecznych pojemników jest najchętniej i najczęściej wybieraną usługą przez naszych klientów  (szczegółowy opis i video usługi znajduje się na stronie w linku powyżej).

W bardzo przystępnej cenie otrzymują Państwo najwyższy poziom zabezpieczeń. Istnieje możliwość zamówienia nagrania całego procesu od wjazdu pojemników na halę niszczącą, aż po wygenerowanie 250 kg beli zmielonych i sprasowanych dokumentów. Nagranie zostanie dostarczone w formie płyty DVD pod wskazany adres.

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

Certyfikat ISO27001

Certyfikat ISO 9001

Zgodność z RODO

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl