Używamy cookies do śledzenia Twojej aktywności w naszym serwisie. Pamiętaj, że Twoją prywatność traktujemy bardzo poważnie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się

Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Mobilne niszczenie dokumentów

Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa

Usługa mobilnego niszczenia dokumentów realizowana jest najczęściej na potrzeby organizacji (firm i instytucji), których przepisy wewnętrzne (polityka bezpieczeństwa) zabraniają wydawania dokumentów poza siedzibę firmy, lub też rodzaj i miejsce przechowywania tych dokumentów (kancelaria tajna, dokumentacja pochodząca ze współpracy z jednostkami służb państwowych itp.) wskazuje na potrzebę zniszczenia ich „na oczach klienta”.

Mobilność to nie ograniczenie

Mobilne niszczenie dokumentów odbywa się bezpośrednio na miejscu, przed siedzibą klienta, przy użyciu specjalnego urządzenia niszczącego, które zostanie dostarczone naszym transportem. Dzięki temu klient ma możliwość bezpośredniego nadzorowania procesu niszczenia, mając pewność, że tajna dokumentacja nie wydostanie się poza teren jego zakładu czy siedziby. Oferta mobilnego niszczenia to atrakcyjna alternatywa dla małych i niskowydajnych niszczarek biurowych, których parametry ponadto nie pozwalają na uzyskanie odpowiedniego stopnia tajności wg DIN 66399.

Korzyści związane z mobilnym niszczeniem dokumentów:

  • gwarancja poufności - bezpośredni nadzór nad całym procesem niszczenia, gdyż niszczenie dokumentów odbywa się w miejscu gromadzenia dokumentacji
  • ograniczenie kosztów zakupu profesjonalnego sprzętu do niszczenia dokumentów
  • oszczędność czasu własnego i pracowników – usługa nie wymaga bezpośredniego zaangażowania klienta
  • wysoka wydajność i szybkość dzięki efektywnym i certyfikowanym urządzeniom

Wydrukuj

Chcesz zamówić
lub
masz pytania?

801 013 014

Biuro obsługi klienta

Dostępne od pon-pt
W godzinach 8-16.

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl