Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Niszczenie dokumentów i nośników informacji

W erze informacji dane stanowią istotne dobro gospodarcze, podlegające odpowiedniej ochronie. Ilość tworzonych i przetwarzanych codziennie informacji jest w dzisiejszych czasach tak duża, a sposób ich wykorzystywania tak różnorodny, że wymusza zwiększone zapotrzebowanie nie tylko na ich efektywne przetwarzanie, udostępnianie i przechowywanie, lecz również bezpieczne niszczenie. W efekcie strategicznym wyzwaniem każdego przedsiębiorstwa staje się skuteczna, a jednocześnie zgodna z prawem kompleksowa ochrona wszelkich danych zawierających wrażliwe informacje o przedsiębiorstwie jego pracownikach i/lub klientach. 

 

Rośnie ponadto ilość przepisów i zasad dotyczących bezpiecznego niszczenia dokumentów papierowych i informacji przechowywanych na innych nośnikach danych, takich jak dyski twarde (HDD), płyty CD i DVD, karty czy taśmy pamięci. Warto pamiętać, że w tej dziedzinie obowiązują określone standardy, jak choćby norma DIN 66399, opracowana przez niemiecki komitet techniczny Standards Committee for Information Technology and Applications (NIA), która reguluje wymogi i obowiązki w zakresie bezpiecznego niszczenia dokumentów i nośników danych.

A zatem nawet aby coś zniszczyć, trzeba umieć zrobić to profesjonalnie, co oznacza, że większość przedsiębiorstw nie posiada odpowiedniego do tego zaplecza. Rhenus Data Office Polska oferuje rozbudowany wachlarz w pełni bezpiecznych, oszczędnych i przyjaznych dla środowiska usług związanych z niszczeniem i utylizacją dokumentów oraz innych nośników informacji. Stosowany przez nas system wymiennych, aluminiowych pojemników umożliwia całkowite zabezpieczenie wrażliwej dokumentacji już od momentu jej zbiórki, poprzez transport, a skończywszy na jej bezpiecznym utylizacji. 

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

Certyfikat ISO27001

Certyfikat ISO 9001

Zgodność z RODO

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl