Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Niszczenie Dokumentów - Gdańsk

Cykliczne niszczenie dokumentów jest stałym elementem funkcjonowania każdej firmy i instytucji publicznej. Bezpieczna i zgodna z prawem utylizacja akt jest zadaniem niezwykle odpowiedzialnym, dlatego do realizacji tego zlecenia warto wybrać firmę wyposażoną w odpowiednie certyfikaty, możliwości logistyczne i doświadczenie. 

Bez wątpienia zaufanym partnerem w tym względzie jest Rhenus-Data, która od 2001 roku odciąża tysiące przedsiębiorców w kwestiach związanych m.in. z archiwizacją, digitalizacją i utylizacją dokumentów.

Jak przebiega proces niszczenia dokumentów w Gdańsku przeprowadzany dla naszych klientów?

Świadcząc usługi niszczenia dokumentów stawiamy przede wszystkim na pełne bezpieczeństwo, zgodność z prawem i wygodę klienta. Zlecając nam to zadanie, masz gwarancję najwyższej jakości, która zapewniona jest przez kompetentną, odpowiedzialną i doświadczoną kadrę Rhenus-Data oraz zgodność z najbardziej rygorystycznymi, międzynarodowymi normami. Jak konkretnie realizujemy zadanie niszczenia dokumentów?

Odbiór dokumentów do zniszczenia

 1. Do Twojej firmy lub instytucji przyjedzie specjalnie oddelegowany konwojent, który dostarczy odpowiednie pojemniki do składowania i transportu dokumentów. Nasze samochody wyposażone są w monitoring GPS, aby móc śledzić w każdym momencie lokalizację przesyłki. 

 2. Kolejnym etapem jest załadunek dokumentów do zniszczenia. Spokojnie! Tym również się zajmiemy. Nie musisz kłopotać się wyciąganiem dokumentów z teczek, segregatorów, czy foliowych koszulek. Nasi pracownicy samodzielnie zabiorą wszystkie wskazane dokumenty ze schowków, archiwów, półek, regałów, czy piwnic. Oczywiście, jeżeli chcesz zrobić to osobiście, możemy zostawić pojemniki w Twoim przedsiębiorstwie 1-2 dni, aby następnie je odebrać. 

 3. Po skompletowaniu dokumentów przeznaczonych do zniszczenia, pojemniki zostają zamknięte na Twoich oczach i przeniesione do samochodu. Podsumowaniem odbioru jest złożenie przez zamawiającego na elektronicznym kolektorze danych podpisu, potwierdzającego zabranie dokumentów (zupełnie jak u kuriera pocztowego). Jako dowód otrzymasz wydruk zawierający:
  a) Numer pojemnika z dokumentami
  b) Datę i godzinę odbioru dokumentów do zniszczenia
  c) Nazwę firmy, z której zostały zabrane dokumenty
  d) Unikalny numer konwojenta

 4. Ostatnim elementem tego etapu jest przewiezienie dokumentów przeznaczonych do zniszczenia z Gdańska do najbliższego punktu utylizacji Rhenus-Data (koszt transportu zawsze wliczony jest w cenę usługi).

  Proces bezpiecznego niszczenia dokumentów firm i instytucji z Gdańska

 5. Po bezpiecznym przetransportowaniu dokumentów, następuje proces niszczenia, który spełnia wszystkie wymagane normy (DIN 66399, ISO 27001 i ISO 9001). Utylizacja dokumentów odbywa się w specjalnie przeznaczonej do tego instalacji przemysłowej. 

 6. System obsługujący cały proces generuje automatycznie protokół zniszczenia wraz z fakturą, która przesyłana jest bezpośrednio do Twojej firmy, na adres e-mail, który podałeś handlowcowi Rhenus-Data. 

 7. Na opłacenie faktury masz 14 dni, a więc 2 pełne tygodnie od momentu wystawienia rachunku. 

Zobacz jak profesjonalnie niszczymy dokumenty w Rhenus Data Office Polska:

niszczenie dokumentów
niszczenie dokumentów

Chcesz zamówić ?

Darmowa wycena.

Masz pytania?

801 013 013

Biuro obsługi klienta

dostępne od pon-pt
w godzinach 8-16.

Certyfikat ISO27001

Certyfikat ISO 27001

 (plik PDF po kliknięciu)

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 9001 - Logo

 (plik PDF po kliknięciu)

Wydrukuj

Chcesz zamówić ?

Darmowa wycena.

Masz pytania?

801 013 013

Biuro obsługi klienta

dostępne od pon-pt
w godzinach 8-16.

ZGODNOŚĆ Z RODO

RODO READY

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl