Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.


InputUp – rejestracja korespondencji (cyfrowa kancelaria)

Mimo nadejścia ery cyfrowej transformacji objętość dokumentacji przesyłanej drogą pocztową wciąż rośnie. Dziś przedsiębiorstwa przetwarzają dziesiątki tysięcy listów i przesyłek miesięcznie. Wszystkie działy organizacji chcą natychmiastowej, bezbłędnej informacji. To kosztuje i zajmuje wiele czasu.

Droga do pełnej automatyzacji

Rozwiązaniem jest InputUp: kancelaria cyfrowa obejmująca automatyczny proces przetwarzania korespondencji przychodzącej i wychodzącej w oparciu o efektywne oprogramowanie do kategoryzacji informacji. Skanowanie dokumentacji odbywa się przy użyciu wysokowydajnych skanerów i oprogramowania do ekstrakcji danych, dzięki czemu można szybko i łatwo digitalizować i automatyzować proces klasyfikowania (dekretacji) i dystrybucji obiegu dokumentów nadsyłanych do organizacji.

Najnowsze rozwiązania. Spójne działania.

Rhenus Data Office Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie wdrożenia i prowadzenia kancelarii cyfrowej. InputUp wesprze Cię w przetwarzaniu korespondencji przesyłanej w formie papierowej i elektronicznej, zapewniając pełną spójność działań kancelaryjnych i zgodność z obowiązującymi przepisami. Pozwala na digitalizację i automatyczną klasyfikację dokumentów. Dzięki temu wzrasta jakość i tempo dystrybucji nadsyłanych dokumentów, a ich obieg przebiega znacznie sprawniej.

Cały proces może się odbywać w modelu on-site, na terenie siedziby klienta, lub off-site, czyli na naszym terenie.

Masz pytania?

Skontaktuj się!
 

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

CERTYFIKAT ISO27001

CERTYFIKAT ISO 9001

Zgodność z Rodo

Polisa Ubezpieczeniowa

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl