Dostawca zintegrowanych rozwiązań w obszarze zarządzania dokumentami i informacją

Rhenus Data Office Polska specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dokumentów fizycznych i elektronicznych, zapewniając w ten sposób obsługę pełnego cyklu życia dokumentu. Nasze działania koncentrujemy na usługach takich jak:

  • kancelaria pocztowa
  • skanowanie i indeksacja dokumentów
  • przechowywanie i archiwizacja dokumentów
  • przechowywanie i archiwizacja cyfrowych nośników informacji
  • niszczenie dokumentów i innych nośników informacji

Od 2001 roku Rhenus Data Office świadczy swoje usługi klientom na terenie całej Polski, oferując najwyższy standard obsługi oraz zindywidualizowane rozwiązania maksymalnie dostosowanie do potrzeb klientów. Dzięki przejrzystości prowadzonych działań, jakości oferowanych usług oraz otwartości na oczekiwania klientów, Rhenus Data Office stał się chętnie wybieranym dostawcą usług zarządzania dokumentami i informacjami. Do grona naszych wieloletnich klientów zaliczają się największe polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa, jak również instytucje administracji rządowej i samorządowej, a także szereg średnich i małych firm.

Dla zapewnienia jakości obsługi oraz spełnienia wymogów stawianych przez klientów, Rhenus Data Office posiada certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji ISO 27001 oraz zarządzania jakością ISO 9001, a swoje działania w obszarze niszczenia dokumentów i nośników informacji opiera na normie branżowej DIN 66399.


Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach niszczenia dokumentów:
Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach archiwizacji dokumentów:

Kancelaria pocztowa

Nowoczesna i wydajna kancelaria pocztowa to świetny sposób na ograniczenie kosztów i poprawę jakości pracy. Naszym klientom oferujemy nie tylko obsługę i sortowanie poczty przychodzącej czy wychodzącej, lecz przede wszystkim wsparcie w obszarze zarządzania obiegiem dokumentów i informacji już na etapie ich pojawienia się w firmie.

undefinedZintegrowane rozwiązania w obszarze zarządzania kancelarią pocztową

 

Skanowanie dokumentów

Dzięki dostosowanym do indywidualnych potrzeb i wydajnym rozwiązaniom w obszarze skanowania i indeksacji dokumentów klienci zyskują dostęp do wartościowych informacji, które w kolejnych etapach mogą wykorzystać w wewnętrznym procesie elektronicznego obiegu dokumentów.

undefinedMasowe skanowanie dokumentów

 

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów

Profesjonalnie wyposażone archiwa i ustandaryzowane procesy gwarantują optymalne warunki przechowywania i archiwizacji ważnych dokumentów i innych nośników informacji, zapewniając jednocześnie szybki i maksymalnie bezpieczny do nich dostęp.

undefinedUsługi archiwizacyjne - dowiedz się więcej

 

Niszczenie dokumentów oraz HDD, DVD, CD

Nasze nowoczesne instalacje niszczące, bezpieczne pojemniki, monitorowane pojazdy oraz praca zgodna z branżową normą DIN 66399 zapewniają wydajne i zgodne z przepisami niszczenie dokumentów i innych nośników informacji.

undefinedWięcej informacji o systemie bezpiecznego niszczenia nośników informacji

 

Osuszanie dokumentów

Podejmując się ratowania zamoczonych dokumentów i dążąc do uniknięcia dalszych szkód w wyniku działania pleśni i grzybów stawiamy na sprawdzone metody. Szybkie zamrożenie dokumentów, całkowite usunięcie wody dzięki metodzie sublimacji, czy wreszcie sterylizacja promieniami gamma w celu zabicia mikroorganizmów to skuteczny ratunek dla najważniejszych dokumentów.

undefinedNajwyższa jakość w procesie osuszania dokumentów