keyboard_arrow_up

Niszczenie Dokumentów - Wrocław

Wrocław to miasto stu mostów, wszechobecnych krasnali, wspaniałej kultury i… kwitnącego biznesu! Aby wesprzeć dolnośląskich przedsiębiorców w ich codziennej działalności przygotowaliśmy ofertę masowego niszczenia dokumentów. Ta - wydawałoby się - prozaiczna czynność potrafi przysporzyć wielu problemów i zabiera bezcenny czas pracownikom firmy, którzy mogliby spożytkować go bardziej efektywnie.

Kompleksowy wachlarz usług Rhenus-Data, włącznie z niszczeniem dokumentów wrocławskich firm i instytucji, przygotowany został w taki sposób, aby wyręczyć przedsiębiorców z możliwie dużej ilości obowiązków związanych z obsługą pełnego cyklu życia akt.

Zniszczenie dziesięciu kartek papieru dziennie to nie problem. Wyzwanie pojawia się w momencie, gdy musisz pozbyć się setek lub tysięcy stron zawierających dane wrażliwe lub strategiczne informacje dotyczące firmy. Czy na pewno chcesz zawracać sobie tym głowę lub poświęcać na to zasoby pracownicze swojej firmy?

  • Oszczędność czasu

  • Oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań

  • Pełne bezpieczeństwo i niszczenie druków zgodnie z obowiązującym prawem (także zapisami RODO)

  • Gwarancja szybkiej realizacji powierzonych zadań

  • Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami ISO 27001 i ISO 9001

 

  1. Oddelegowany kierowca Rhenus-Data podjedzie samochodem wyposażonym w geolokalizator GPS bezpośrednio do Twojej firmy wraz ze specjalnymi pojemnikami służącymi do bezpiecznego przewozu dokumentów.
  2. Zapakuje on do nich wcześniej przygotowane do zniszczenia akta lub samodzielnie opróżni wskazane półki, szafki, schowki, piwnice i archiwa z segregatorów, kartonów i koszulek z dokumentami. Jeżeli chcesz to zrobić samodzielnie, może on również pozostawić w Twoim przedsiębiorstwie pojemniki na dzień lub dwa, a następnie je odebrać.
  3. Wypełnione pojemniki zamykane oraz zabezpieczane są w Twojej obecności i trafiają wprost do samochodu dostawczego. Kierowca wyposażony jest w elektroniczny kolektor danych (taki, jakim posługują się kurierzy pocztowi), na którym składasz podpis potwierdzający odebranie dokumentów do zniszczenia. Konwojent przekaże w Twoje ręce wydruk z kolektora zawierający numer pojemnika, datę i godzinę odbioru dokumentów, nazwę Twojej firmy i unikalny numer kuriera.
  4. Dokumenty przetransportowywane są bezpiecznie do najbliższej niszczarni Rhenus-Data i ulegają utylizacji. Zaraz po zakończeniu procesu system generuje protokół zniszczenia i fakturę, które przesyłane są wprost na e-mail podany przez Ciebie wcześniej podczas rozmowy z przedstawicielem naszej firmy.

Archiwizacja dokumentów we Wrocławiu  - co jeszcze oferujemy

Kompleksowe usługi niszczenia dokumentacji to działania, w których się specjalizujemy. Od początku stawialiśmy na to, by zapewnić naszym odbiorcom kompleksową pomoc. To dlatego archiwizacja dokumentów we Wrocławiu jest tylko jedną z wielu usług. Zachęcamy do zapoznania się także z takim wariantem jak przechowywanie dokumentacji we Wrocławiu oraz skanowanie dokumentacji we Wrocławiu

Działasz we Wrocławiu? Sprawdź, dlaczego warto nam powierzyć skanowanie i przechowywanie

Możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Dopracowane procedury, dokładność i zaangażowanie sprawiły, że chętnie z nami zostają. Nieprzerwanie nasze usługi wybierają też nowe podmioty. Chociaż różni je branża i sposób działania, wszystkie oczekują profesjonalizmu i rzetelnej pomocy. Taką jakość usług gwarantujemy niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo niszczenie, przechowywanie dokumentów, czy może usługę skanowania dokumentacji. Z nami odkryjesz możliwości, z jakimi wiąże się korzystanie ze zdigitalizowanych akt.

 

Certyfikaty jakości

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami