keyboard_arrow_up

Niszczenie Dokumentów - Łódź

Usługa kompleksowego niszczenia dokumentów i informacji w mieście Łodzi to ukłon w stronę przedsiębiorców, którzy każdego dnia zmagają się ze sporządzaniem i archiwizowaniem setek faktur, wniosków, rachunków oraz innych druków urzędowych, również tych zawierających dane wrażliwe.

Jak wiadomo, po upływie pewnego czasu dokumenty te należy, a nawet trzeba zniszczyć. Wynika to nie tylko z zapisów obowiązującego prawa, ale również ze względów logistycznych (uwolnienia przestrzeni biurowej) i potrzeby utrzymania higieny archiwum przedsiębiorstwa.

O ile czynność ta nie sprawia problemu, gdy firma musi pozbyć się kilku kartek papieru dziennie, to poważne komplikacje pojawiają się w momencie, gdy dokumentów zaczyna przybywać, a jest to naturalna konsekwencja rozwoju biznesu.

Skorzystanie z usług profesjonalnej, zaufanej firmy zajmującej się niszczeniem zbędnej dokumentacji łódzkich firm, to oszczędność całej masy czasu, pieniędzy i nerwów.

Nasza firma od przeszło 18 lat wspiera polski biznes w zakresie przetwarzania informacji, w tym również niszczenia zbędnych dokumentów firm.

Kadra Rhenus-Data to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają za zadanie odciążyć w tym względzie przedsiębiorców, oferując im w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi realizowane szybko i zgodnie z literą prawa.

Posiadamy liczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości (ISO 27001 i ISO 9001), przez co gwarantujemy absolutnie najwyższy poziom realizacji powierzanych nam zadań.

Skontaktuj się z nami już teraz i skorzystaj z oferty skrojonej na miarę Twojego przedsiębiorstwa!

W umówionym terminie, pod Twoją firmą pojawi się zabezpieczone i wyposażone w geolokalizator auto, które dostarczy specjalne pojemniki służące do przewozu dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Zapełnić możesz je samodzielnie lub z naszą pomocą. Opróżnimy półki, archiwa, piwnice i schowki - wszystko po to, abyś nie musiał się tym kłopotać. Co więcej - dokumenty przeznaczone do zniszczenia nie muszą być wyciągane z segregatorów, koszulek lub teczek. Nasze maszyny niszczące poradzą sobie również z nimi.

Po zebraniu wszystkich akt do zniszczenia, pojemniki są protokolarnie zamykane w Twojej obecności i zabierane do najbliższego Łodzi oddziału niszczącego Rhenus-Data. Po załadunku, kurier poprosi o Twój podpis na elektronicznym kolektorze danych i wydrukuje potwierdzenie przekazania dokumentów.

Ostatnim etapem jest właściwe zniszczenie dokumentów w nowoczesnej instalacji niszczącej Rhenus-Data. Całość usługi realizowana jest w pełni bezpiecznie i zgodnie z prawem. Bezpośrednio po utylizacji dokumentów sporządzony zostanie odpowiedni protokół i automatycznie wystawiona faktura, która trafi wprost na Twój adres e-mail.

Co zyskujesz, wybierając przechowywanie i skanowanie dokumentów w Łodzi?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, dla którego ważna jest kompleksowa opieka nad klientem. To dlatego proponujemy profesjonalnie zaprojektowane usługi, pozwalające całościowo zatroszczyć się o firmową dokumentację. Wielu naszych odbiorców z Łodzi decyduje się na taki wariant jak przechowywanie dokumentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zyskać pewność, że:

  1. akta są doskonale chronione przed kradzieżą i innymi czynnikami losowymi;
  2. powiększające się archiwum nie utrudni przeprowadzki biura i nie będzie oznaczać wynajmowania kolejnych przestrzeni.

Z kolei kolejna usługa - skanowanie dokumentów w Łodzi - to szansa na znaczne ułatwienie działalności firmy. Wynika to z faktu, że elektroniczne archiwum pozwala na szybszy dostęp do dokumentacji oraz możliwość bezproblemowej pracy zdalnej.  

Nie tylko skanowanie i digitalizacja dokumentów - co jeszcze oferujemy Klientom z Łodzi

Zachęcamy także do zapoznania się z takim rozwiązaniem jak usługi niszczenia dokumentów.  Jako profesjonalny podmiot, specjalizujący się w zarządzaniu zbiorami naszych Klientów, możemy w precyzyjny sposób zatroszczyć się o to, by skanowanie dokumentacji, jej utylizacja i przechowywanie przebiegały sprawnie i w bezpiecznych warunkach.

 

Prowadzisz biznes w Łodzi lub okolicach i szukasz firmy profesjonalnie niszczącej dokumenty? Trafiłeś idealnie!

Rhenus-Data to właściwy wybór, jeżeli szukasz sprawdzonej firmy niszczącej dokumenty w Twoim mieście, która w sposób możliwie elastyczny dostosuje swoją usługę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Certyfikaty jakości

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami