keyboard_arrow_up

Niszczenie Dokumentów - Gdańsk

Cykliczne niszczenie dokumentów jest stałym elementem funkcjonowania każdej firmy i instytucji publicznej. Bezpieczna i zgodna z prawem utylizacja akt jest zadaniem niezwykle odpowiedzialnym, dlatego do realizacji tego zlecenia warto wybrać firmę wyposażoną w odpowiednie certyfikaty, możliwości logistyczne i doświadczenie. 

Bez wątpienia zaufanym partnerem w tym względzie jest Rhenus-Data, która od 2001 roku odciąża tysiące przedsiębiorców w kwestiach związanych m.in. z archiwizacją, digitalizacją i utylizacją dokumentów.

Świadcząc usługi niszczenia dokumentów stawiamy przede wszystkim na pełne bezpieczeństwo, zgodność z prawem i wygodę klienta. Zlecając nam to zadanie, masz gwarancję najwyższej jakości, która zapewniona jest przez kompetentną, odpowiedzialną i doświadczoną kadrę Rhenus-Data oraz zgodność z najbardziej rygorystycznymi, międzynarodowymi normami. Jak konkretnie realizujemy zadanie niszczenia dokumentów?

Odbiór dokumentów do zniszczenia
 

 1. Do Twojej firmy lub instytucji przyjedzie specjalnie oddelegowany konwojent, który dostarczy odpowiednie pojemniki do składowania i transportu dokumentów. Nasze samochody wyposażone są w monitoring GPS, aby móc śledzić w każdym momencie lokalizację przesyłki. 
   
 2. Kolejnym etapem jest załadunek dokumentów do zniszczenia. Spokojnie! Tym również się zajmiemy. Nie musisz kłopotać się wyciąganiem dokumentów z teczek, segregatorów, czy foliowych koszulek. Nasi pracownicy samodzielnie zabiorą wszystkie wskazane dokumenty ze schowków, archiwów, półek, regałów, czy piwnic. Oczywiście, jeżeli chcesz zrobić to osobiście, możemy zostawić pojemniki w Twoim przedsiębiorstwie 1-2 dni, aby następnie je odebrać. 
   
 3. Po skompletowaniu dokumentów przeznaczonych do zniszczenia, pojemniki zostają zamknięte na Twoich oczach i przeniesione do samochodu. Podsumowaniem odbioru jest złożenie przez zamawiającego na elektronicznym kolektorze danych podpisu, potwierdzającego zabranie dokumentów (zupełnie jak u kuriera pocztowego). Jako dowód otrzymasz wydruk zawierający:
  a) Numer pojemnika z dokumentami
  b) Datę i godzinę odbioru dokumentów do zniszczenia
  c) Nazwę firmy, z której zostały zabrane dokumenty
  d) Unikalny numer konwojenta
   
 4. Ostatnim elementem tego etapu jest przewiezienie dokumentów przeznaczonych do zniszczenia z Gdańska do najbliższego punktu utylizacji Rhenus-Data (koszt transportu zawsze wliczony jest w cenę usługi).
   
 5. Po bezpiecznym przetransportowaniu dokumentów, następuje proces niszczenia, który spełnia wszystkie wymagane normy (ISO 27001 i ISO 9001). Utylizacja dokumentów odbywa się w specjalnie przeznaczonej do tego instalacji przemysłowej. 
   
 6. System obsługujący cały proces generuje automatycznie protokół zniszczenia wraz z fakturą, która przesyłana jest bezpośrednio do Twojej firmy, na adres e-mail, który podałeś handlowcowi Rhenus-Data. 
   
 7. Na opłacenie faktury masz 14 dni, a więc 2 pełne tygodnie od momentu wystawienia rachunku. 

Niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe - zadbaj o to w Gdańsku i w Sopocie

Jesteśmy wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem, które doskonale wie, jak w bezpieczny sposób zająć się niszczeniem firmowych akt. Nasze usługi są dopracowane pod każdym kątem. Rhenus-Data zadba więc o:

 • bezpieczny transport akt;
 • proces niszczenia zgodny z zasadami ochrony danych osobowych (w tym celu używamy specjalnej instalacji przemysłowej).
 • przestrzeganie wymaganych norm, takich jak ISO 27001 i ISO 9001

Niszczenie dokumentów w Sopocie i Gdańsku - to łatwe

Podczas przeprowadzanego przez nas procesu utylizacji generowany jest specjalny protokół zniszczenia oraz faktura. Akta te trafiają bezpośrednio na maila Klienta. Niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe w Gdańsku i w Sopocie oznacza więc, że w szybki i sprawny sposób można rozprawić się z problemem zalegającej dokumentacji.  Na opłacenie faktury masz 14 dni, a więc 2 pełne tygodnie od momentu wystawienia rachunku.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Zlecając zniszczenie dokumentów zawierających dane firmie Rhenus Data Office Systems, masz pewność że usługa zostanie zrealizowana kompleksowo, a dane przekazane nam do zniszczenia są w pełni bezpieczne.

 

Certyfikaty jakości

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami