keyboard_arrow_up

SpeedUp – Narzędzia optymalizujące obieg dokumentów i zadań (BPM workflow)

SpeedUp - elektroniczny obieg dokumentów

Optymalizacja zadań i obiegu dokumentów

SpeedUp to system rozwiązań informatycznych optymalizujących workflow dokumentów i zadań (BPM workflow). Każda organizacja jest sumą procesów biznesowych. Dzięki ich automatyzacji informacje stają się łatwo dostępne, docierając do wskazanych miejsc i osób. Szybki przepływ danych w firmie pozwala błyskawicznie usprawniać obszary i zamykać procesy oraz podejmować trafne decyzje. Wprowadza transparentność zadań, które pozwalają zwiększyć efektywność zarządzania – wszystkie działania na każdym etapie przepływu pracy pozostają przejrzyste, a status każdego procesu jest widoczny w dowolnie wybranej chwili.

INTEGRATOR LUDZKICH KOMPETENCJI I MOŻLIWOŚCI MASZYN

Innowacyjne podejście do planowania procesów firmowych to dostrzeganie możliwości, jakie dają nowoczesne technologie. Dotyczy to również poprawy workflow dokumentów. Nasze usługi udowadniają, że wiele zadań nie musi być wykonywanych jedynie z pomocą ludzkich rąk, a mimo to mogą charakteryzować się wysoką precyzją i skutecznością.

W Rhenus Data Office Polska podchodzimy kompleksowo do tematu optymalizacji procesów.  Nawet najlepsza technologia wymaga umiejętnego dobrania i dopasowania do niej wsparcia, jakie daje ludzka wiedza i biznesowe doświadczenie. Owocem tej postawy jest właśnie SpeedUp, w ramach którego dobieramy do Twoich potrzeb i możliwości budżetu właściwe narzędzia informatyczne poprawiające workflow dokumentów i zadań oraz zapewniamy wsparcie we właściwym ich skonfigurowaniu. Pozwala to maksymalnie wykorzystać potencjał Twoich ludzi i jeszcze lepiej zarządzać zmiennością procesów zachodzących w Twojej organizacji.

Integrator ludzkich kompetencji i możliwości maszyn

Wspierają nas w tym nasi partnerzy technologiczni specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań o dużej innowacyjności technologicznej klasy ECM (Enterprise-Content-Management) i BPMS (Business Process Management Systems).

Certyfikaty jakości