RHENUS DATA OFFICE

Kompleksowa obsługa fizycznych i elektronicznych dokumentów

keyboard_arrow_up

InvoiceUp – optymalizacja procesu księgowania faktur przychodzących

Konwersja faktur

InvoiceUp to usługa pozwalająca na błyskawiczną konwersję faktur i skrócenie czasu akceptacji i księgowania kosztów. Nasza usługa, skierowana do osób odpowiedzialnych za dział finansowo-księgowy w firmach, obejmuje obsługę procesu digitalizacji, dekretacji, akceptacji oraz kompleksowy system obiegu dokumentów. Może ona być wykonywana poza siedzibą firmy klienta na zasadach outsourcingu.

W ramach InvoiceUp reorganizujemy proces przyjmowania dokumentów papierowych i elektronicznych (przesyłanych mejlem), zastępujemy dokumenty papierowe ich cyfrową wersją. Stworzenie cyfrowej wersji faktur umożliwia szybkie i wygodne odczytywanie treści, ich elektroniczną dekretację i akceptację. W praktyce oznacza to przyspieszenie procesu akceptacji – skany faktur mogą być przesyłane przez system do wskazanego działu, komórki lub osoby w firmie. Pozwala to na szybsze i płynniejsze rozliczanie dokumentów ze względu na miejsce ich powstawania (MPK) i alokowanie kosztów do odpowiedniego budżetu. 

Jak działa InvoiceUp?

W ramach InvoiceUp świadczymy kompleksową usługę, w tym: 

  • przyjęcie i rejestrację faktur od dostawców,

  • wykorzystanie OCR do automatycznego odczytu z treści faktury danych m.in.: nazwa kontrahenta, NIP, kwoty i stawki VAT, czy pozycje kosztowe

  • wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów w celu usprawnienia procesu dekretacji i akceptacji,

  • stworzenie repozytorium faktur.