keyboard_arrow_up

InputUp – rejestracja korespondencji (cyfrowa kancelaria)

InputUp – rejestracja korespondencji

Proces przetwarzania korespondencji

Wraz z nadejściem ery cyfrowej transformacji objętość dokumentacji przesyłanej drogą pocztową wciąż rośnie. Dziś przedsiębiorstwa przetwarzają dziesiątki tysięcy listów i przesyłek miesięcznie. Wszystkie działy organizacji chcą natychmiastowej, bezbłędnej informacji. To kosztuje i zajmuje wiele czasu.

Droga do pełnej automatyzacji

Rozwiązaniem jest InputUp: kancelaria cyfrowa. Jest to automatyczny proces przetwarzania korespondencji przychodzącej i wychodzącej w oparciu o efektywne oprogramowanie do kategoryzacji informacji. Skanowanie dokumentacji odbywa się przy użyciu wysokowydajnych skanerów i oprogramowania do ekstrakcji danych, dzięki czemu można szybko i łatwo digitalizować i automatyzować proces klasyfikowania (dekretacji) i dystrybucji obiegu dokumentów nadsyłanych do organizacji.

Najnowsze rozwiązania. Spójne działania.

Rhenus Data Office Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie wdrożenia i prowadzenia kancelarii cyfrowej. InputUp wesprze Cię w przetwarzaniu korespondencji przesyłanej w formie papierowej i elektronicznej, zapewniając pełną spójność działań kancelaryjnych i zgodność z obowiązującymi przepisami. Pozwala na digitalizację i automatyczną klasyfikację dokumentów. Dzięki temu wzrasta jakość i tempo dystrybucji nadsyłanych dokumentów, a ich obieg przebiega znacznie sprawniej.

Cały proces może się odbywać w modelu on-site, na terenie siedziby klienta, lub off-site, czyli w naszej siedzibie.

Najnowsze rozwiązania
Certyfikaty jakości