keyboard_arrow_up

FluentUp – 100% jakości danych w procesach RPA (Robotic Process Automation)

FluentUp - walidacja danych

Korygowanie danych w procesach RTA

W ramach oferty FluentUp obsługujemy wyjątki i korygujemy dane w procesach RTA (Robotic Text Automation - Robotyczna Automatyzacja Tekstu) i RPA (Robotic Process Automation - Robotyczna Automatyzacja Procesów). Oznacza to, że nasi wyspecjalizowani pracownicy „doczyszczają” dane w procesach realizowanych przez software-roboty.

Co to jest FluentUp?

FluentUp to połączenie możliwości, jakie daje robotyka i automatyzacja, z perfekcjonizmem, jaki charakteryzuje wysoko wyszkolonego człowieka. Tego rodzaju współpraca gwarantuje, że jakość przetwarzanych danych w procesie ich ucyfrowienia będzie na najwyższym możliwym poziomie.  Celem FluentUp jest 100-u procentowa kompletność wykonywanych zadań przy najniższym koszcie, jak to uzyskujemy?

ŁĄCZYMY KOMPETENCJE LUDZI Z TECHNOLOGIĄ

Automatyzacja i robotyzacja procesów biznesowych to obecnie jeden z absolutnie kluczowych czynników, zmieniających funkcjonowanie polskich firm. Fundamentalnym warunkiem budowy efektywnych modeli biznesowych jest stworzenie elektronicznych odpowiedników wszystkich danych przychodzących do przedsiębiorstwa.

Wzrost mocy obliczeniowych i łatwość w pozyskaniu oraz analizowaniu danych musi być jednak kontrolowana przez człowieka – transformacja cyfrowa wymaga bowiem odpowiedniego przygotowania danych. Nasze działania i obserwacje potwierdzają, że efektywność tak dziś cenionej pracy zdalnej największa jest wtedy, gdy przechwytywanie danych wejściowych, ich walidacja, analiza i wykorzystanie w procesie odbywają się prawie całkowicie automatycznie, ale pod kontrolą wyspecjalizowanych osób.

Łączymy kompetencje ludzi z technologią

Dzięki temu, że dysponujemy zaawansowaną infrastrukturą i robotami, symulującymi pracę człowieka, nasi klienci mogą liczyć na precyzyjną obsługę ich danych. Z automatyzacji procesów korzysta dziś większość nowoczesnych przedsiębiorstw. Każdego dnia staramy się pomagać firmom w usprawnianiu ich codziennego działania, co przekłada się na to, że mogą odnotować realne korzyści finansowe.

Zespół operacyjny Rhenus Data Office Polska to ludzie, którzy dzięki swym kompetencjom walidowania danych doskonale współpracują z technologią RPA, wytwarzaną w naszym firmowym dziale robotyzacji. Do usług naszych klientów oddajemy wszystkie wiodące technologie (UiPath, G1ANT, Automation Anywhere i KofaxKapow itp.).

Certyfikaty jakości