keyboard_arrow_up

EntryUp – Wprowadzanie danych do systemów klienta

EntryUp - wprowadzanie danych

Bezpieczne wprowadzanie danych

Usługa EntryUp to wsparcie polegające na profesjonalnym wprowadzaniu danych do systemów informatycznych, stanowiące skuteczny sposób na odciążenie własnych pracowników. Przekazanie tego obowiązku do Rhenus Data Office Polska to gwarancja powierzenia danych w dobre ręce – zapewniamy 100-procentowe bezpieczeństwo ich przetwarzania i gromadzenia, co gwarantujemy umową i naszą renomą.

Zaawansowane operacje

W ramach tej nowoczesnej usługi nasz zespół doświadczonych specjalistów, wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt komputerowy, wprowadza dane w specjalnym, zaprojektowanym zgodnie ze standardami RODO biurze. Stosujemy systemowe środki kontroli, by zapewnić najwyższą jakość współpracy.

Korzyści z outsourcingu wprowadzania danych

EntryUp pomoże lepiej zarządzać czasem pracy osób zatrudnionych w Twojej firmie. Umożliwia przekierowanie niezbędnych zasobów do kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstwa, pozwalając tym samym skupić się na jego rozwoju. Korzystanie z usług tak doświadczonego partnera jak Rhenus Data Office Polska to również

  1. gwarancja optymalizacji czasu i środków przeznaczanych na rekrutację i szkolenie pracowników;
  2. dostęp do kosztownego, zaawansowanego sprzętu.

EntryUp pozwala efektywnie zarządzać czasem pracy zespołu i rozliczeniami – nasi klienci płacą jedynie za efektywny czas pracy całego zespołu: wysokość faktury zależy od zakresu i ilości faktycznie wprowadzonych danych. Umożliwia to obniżenie kosztów osobowych. W outsourcingu i usłudze EntryUp zasoby można też dowolnie skalować. Oznacza to, że liczba naszych pracowników zaangażowanych w dany projekt będzie uzależniona od wolumenu danych, które będą przekazane w trakcie trwania współpracy.

Certyfikaty jakości