keyboard_arrow_up

ConvertUp – konwersja dokumentów i danych / skanowanie dokumentów

digitalizacja dokumentów Kraków - skanowanie dokumentów Katowice

Cyfryzacja dokumentacji

Dokumenty coraz częściej tworzone i przesyłane są w postaci cyfrowej. Wciąż jednak istnieje wiele zasobów informacyjnych w przedsiębiorstwie, które zostały utworzone przed nadejściem cyfrowej rewolucji. Część z nich nadal będzie potrzebna do prowadzenia codziennych działań operacyjnych.

Dostęp do wielu m.in. taśm, filmów, rysunków technicznych w postaci fizycznej bywa utrudniony, np. z uwagi na odległość jednostki od archiwum czy kłopoty w odnajdywaniu i dostarczaniu właściwych nośników do potrzebujących ich użytkowników. Przechowywanie i transfer tych dokumentów zajmuje powierzchnię i zabiera wiele czasu.

DIGITALIZACJA DOKUMENTACJI – DROGA DO NOWOCZESNOŚCI

Rozwiązaniem jest ConvertUp – skanowanie i digitalizacja dokumentów. Skanowane zasoby informacyjne (w całości lub części) są odpowiednio indeksowane, czyli opisane w celu ich łatwego odnalezienia w bazie danych dokumentów. Eliminuje to możliwość jej zgubienia, uwalnia przestrzeń w biurze i oszczędza czas potrzebny na dotarcie do dokumentu. Pozwala też uzyskać trwały i jakościowo lepszy obraz od papierowego oryginału. Redukujesz powierzchnię swojego biura przez pracę zdalną ? Nie masz na miejscu personelu niezbędnego do autoryzowanego dostępu, wyszukania, zarejestrowania wypożyczenia, skanowania dokumentów i wysyłki? To rozwiązanie jest dla Ciebie.

Wystarczy dostęp do stosownego narzędzia do zarządzania dokumentami (DMS – Document Management System), w którym już po kilku chwilach odnajdziemy poszukiwane zasoby w wersji cyfrowej – trzeba je tylko wydrukować lub przesłać na dowolne urządzenie.

skanowanie dokumentacji Wrocław - digitalizacja dokumentów Warszawa

W ramach ConvertUp świadczymy usługi profesjonalnego skanowania dokumentacji tradycyjnej i technicznej (czarno-białej lub kolorowej od 100 do 600 DPI, w tym wielkich formatów, w PDF, JPG oraz TIF). Kopie cyfrowe są kategoryzowane, katalogowane, nazywane i opisywane (ręcznie lub z wykorzystaniem technologii OCR – Optical Character Recognition) zgodnie z oczekiwaniami klienta, który nie musi inwestować w drogi sprzęt – nasze skanery i oprogramowanie przetwarzają formaty od A7 do A0+, co oznacza, że podejmujemy się skanowania/digitalizacji dokumentów i rysunków o każdej wielkości.

Gwarancja efektywnej i bezpiecznej pracy

ConvertUp pozwala stworzyć uporządkowaną strukturę dokumentów, umożliwiającą łatwy dostęp do danych w archiwum elektronicznym przez 24h na dobę. To gwarancja efektywnej pracy z dokumentami połączona z wysokim poziomem bezpieczeństwa firmowych zasobów informacyjnych. ConvertUp skraca czas związany z przetwarzaniem dokumentów, eliminuje koszty ich dystrybucji i ogranicza wydatki związane z drukiem, kopiowaniem i wysyłką dokumentów. I możesz już zredukować ilość najmowanej powierzchni biurowej.