keyboard_arrow_up

AccessUp – zdalny dostęp do danych i ich składowanie w chmurze

AccessUp - elektroniczne archiwum

Elektroniczne archiwum dokumentów

W ramach AccessUp oferujemy nowoczesne elektroniczne archiwum dokumentów w chmurze, pozwalające efektywnie zarządzać plikami Twojej firmy. Dostęp online poprzez przyjazny i oraz szyfrowane łącze umożliwia korzystanie z zasobów archiwum każdemu uprawnionemu pracownikowi – z dowolnego miejsca, przez 24 godziny na dobę.

Jak działa AccessUp?

Możesz skorzystać z naszej chmury, przechowując w niej swoje dane. Po zeskanowaniu i opisaniu (np. akt osobowych) dokumenty przekształcane są w ich dokładne elektroniczne odpowiedniki. Zapewniamy kompleksową infrastrukturę teleinformatyczną (serwery, bazy danych, firewall, łącza itp.), zlokalizowaną w bezpiecznym centrum przetwarzania danych. Przygotowaliśmy w nim warunki, umożliwiające nieprzerwaną pracę przez 24h na dobę i 365 dni w roku. Centrum zaopatrzone jest m.in. w niezależne źródła zasilania, pełen backup i alternatywne łącza przesyłowe. To gwarancja, że Twoje dane pozostaną bezpieczne bez względu na sytuację.

Jak działa AccessUp?

Wygoda oprogramowania

Klient otrzymuje od nas wygodne oprogramowanie klasy ECM (Enterprise Content Management), pozwalające przeglądać akta zawarte w elektronicznym archiwum dokumentów z zachowaniem wszystkich niezbędnych poziomów dostępu do nich. Nasze centrum przetwarzania danych oraz rygorystyczne procedury bezpieczeństwa sprawiają, że każdy użytkownik może przeglądać tylko te dokumenty, do których otrzymał uprawnienia. Gotowe rozwiązania znajdziesz u nas już w standardzie, w ramach naszego modelu outsourcingu – dzięki temu nie musisz ponosić żadnych kosztów inwestycji w sprzęt IT.

Wygoda oprogramowania

E-Teczka Osobowa w ramach oferty AccessUp

Pracownicy działu HR wiedzą, iż pojedynczy błąd może prowadzić do niezadowolenia, a nawet demotywacji pracownika. Może się zdarzyć, że w przypadku nieścisłości lub braków w dokumentacji przedsiębiorstwo narażone zostanie na ryzyko kar administracyjnych. Dodatkowo w obecnych czasach ilość dokumentów spływających do działu kadr stale się zwiększa i wywiera na pracownikach HR jeszcze większą presję braku czasu. Rozwiązaniem znacznie poprawiającym efektywność zarządzania zdarzeniami kadrowymi jest zmiana formy prowadzenia akt z papierowych na elektroniczne akta osobowe dzięki kompleksowej ofercie Digital Up.

Akta osobowe w XXI wieku

Elektroniczne akta osobowe diametralnie usprawniają codzienną pracę działu personalnego. Przekształcanie teczek papierowych na szybko dostępną i łatwą w użyciu formę elektroniczną stanowi pierwszy krok konieczny do optymalizowania kolejnych procesów i zdarzeń kadrowo-płacowych takich jak: zatrudnienie pracownika, regularne ocenianie, szkolenia, zmiany stanowisk i wynagrodzeń, zarzadzanie „talentami”, zarządzanie wnioskami urlopowymi, itd..

Elektroniczne akta osobowe w szczególności polecana są dużym i średnim organizacjom posiadającym rozproszoną strukturę, gdzie dokumentacja powstaje fizycznie w wielu miejscach, a jej rozproszone ( w kilku lokalizacjach) przechowywanie sprawia trudności w codziennym załatwianiu spraw. Przechowywanie akt w papierze wydłuża ich wyszukanie a długi czas dostępu do akt zwiększa koszty funkcjonowania działu kadr.

Certyfikaty jakości