keyboard_arrow_up

Archiwizowanie Dokumentów Wrocław

Wrocław - stolica Dolnego Śląska - to piękne i energetyczne miasto, w którym swoje siedziby posiada wiele szacownych firm i instytucji publicznych. Wszystkie one, ze względu na charakter działalności, zmuszone są do generowania, przetwarzania i archiwizowania wszelkiego rodzaju danych w postaci dokumentów i akt. 

Szczególnie ostatni z tych obowiązków może przysporzyć przedsiębiorcom i urzędnikom wiele trudności, ale odpowiednio przeprowadzony proces archiwizacji dokumentów może stać się również kołem zamachowym dalszego rozwoju i wymiernie poprawić komfort pracy wrocławskich biznesów, instytucji publicznych i różnego typu organizacji. 

Doświadczenie, wiedza i wykwalifikowana kadra Rhenus-Data sprawiają, że nasza firma jest zaufanym partnerem z zakresu kompleksowej obsługi dokumentów, w tym również ich archiwizacji.

Cały proces przeprowadzany jest przez specjalistów archiwistyki, którzy w swojej codziennej pracy dotrzymują najwyższych norm jakości usług, dobrych praktyk sztuki archiwistycznej i kierują się przede wszystkim dobrem instytucji, dla której realizują swoją misję. 

  • Porządkowanie dokumentacji firmy, urzędu lub instytucji;
  • Przyporządkowanie składowych archiwum do odpowiedniej kategorii (A lub B);
  • Rozkład dokumentów w porządku chronologicznym i przypisanie im kategorii rzeczowej;
  • Opisanie elementów wyposażenia biura służących do przechowywania dokumentów (teczki, koszulki, segregatory itp.); 
  • Pozbycie się (brakowanie) zbędnej dokumentacji i ewidencjonowanie pozostałych akt;
  • Przygotowanie instrukcji kancelaryjnej i powierzenie jej oddelegowanemu pracownikowi po stronie zamawiającego;
  • Pełna przejrzystość i nadzór nad stanem firmowego archiwum oraz przepływem informacji wewnątrz instytucji; 
  • Większa wygoda w codziennej pracy; 
  • Oszczędność czasu, pieniędzy i przestrzeni biurowej 
  • Bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów. Dzięki odpowiedniemu zarchiwizowaniu minimalizowane jest ryzyko zniszczenia, przejścia w niepowołane ręce lub zaginięcia dokumentacji;

Skorzystaj z usług zaufanej firmy archiwizującej dokumenty w stolicy Dolnego Śląska i ciesz się pełnym bezpieczeństwem akt i porządkiem w dokumentacji przedsiębiorstwa

Dołącz do dziesiątek zadowolonych klientów Rhenus-Data, którzy już przekonali się jak wiele można zyskać dzięki zadbaniu o odpowiednią archiwizację dokumentów swojej firmy. 

Tym, co nas wyróżnia, jest oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb, partnerskie podejście, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, jak satysfakcjonująco może przebiegać współpraca z firmą archiwizującą dokumenty we Wrocławiu. 

Certyfikaty jakości

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami