keyboard_arrow_up

Obsługa archiwum zakładowego

Wyższa wydajność dzięki outsourcingowi

Zapewnienie i ustawienie systemów regałowych, wdrożenie rozwiązań związanych z zabezpieczeniami, jak również możliwość zastosowania topologii archiwum i systemu dostępu do plików zgodnych z oczekiwaniami w ramach ładu informacyjnego (information governance) to prawdopodobnie największe wyzwania, jakie stają przed firmami decydującymi się na organizację archiwum we własnej siedzibie. Wyspecjalizowany dostawca dokona przejęcia zasobów informacyjnych, a dzięki posiadanemu doświadczeniu będzie w stanie zapewnić klientowi obniżenie kosztów oraz znaczącą poprawę efektywności zarządzania zasobami archiwalnymi.

Profesjonalne wsparcie wewnętrznych procesów przechowywania dokumentów

Ze względów prawnych lub organizacyjnych wiele przedsiębiorstw decyduje się na przechowywanie dokumentów w siedzibie firmy. Sytuacja ta wymusza podjęcie znaczącej inwestycji, której koszty obejmują zasoby pracownicze oraz stosowne rozwiązania informatyczne, jak i odpowiednią infrastrukturę techniczną archiwum.

Czasem trudno jednak wykonać wszystkie te działania we własnym zakresie, a zatem dobrą decyzją może być podjęcie współpracy z profesjonalista, który posiada specjalistyczną wiedzę, know-how branżowy i znajomość procesów archiwizacyjnych.

Elastyczność wdrażanych rozwiązań archiwizacyjnych

Dzięki elastycznej strukturze wewnętrznej jesteśmy w stanie szybko reagować na zmiany.

W przypadku decyzji o zmianie przeznaczenia powierzchni dotychczas wykorzystywanej na potrzeby firmowego archiwum, możliwe jest szybkie przeniesienie, zgodnie z odpowiednimi zapisami dotyczącymi poziomu obsługi, zasobów przedsiębiorstwa do jednego z archiwów Rhenus Data Office Polska.

Kto korzysta z naszych usług?

chevron_left
chevron_right
1
7

MZWiK Sulejówek

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sulejówku jest jednostką organizacyjną realizującą zadania Miasta Sulejówek w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. Przedsiębiorstwa z branży wodociągowej są stałymi klientami Rhenus Data Office Polska.
Zobacz case study

Szkolnictwo wyższe

Klienta i właściciela archiwum łączy długofalowa relacja wymagająca znacznie bliższego kontaktu i precyzyjnego określenia wzajemnych wymagań. W jej projektowaniu liczy się nie tylko zabezpieczenie dokumentów, lecz także zapewnienie klientowi i jego pracownikom sprawnego dostępu do potrzebnej w pracy dokumentacji.
Zobacz Case Study

Dussmann Polska

Klient, który oczekuje kompleksowej współpracy na różnych odcinkach zarządzania cyklem życia dokumentu, potrzebuje przede wszystkim efektywnych, przejrzystych i prostych rozwiązań. Połączenie archiwizacji, przechowywania i niszczenia pozwala zachować pełną kontrolę nad dokumentacją.
Zobacz Case Study

Sektor FMCG

Branża FMCG często mierzy się z problemem archiwizacji dokumentów w wielooddziałowej organizacji. Jednostki zapewniające dystrybucję towarów na terenie całej Polski regularnie generują dokumenty, które wymagają archiwizacji. Współpraca z profesjonalnym dostawcą usług pozwala zapanować nad ich ilością i różnorodnością, usprawnić procesy obsługi klienta i uwolnić z nich firmowe magazyny.
Zobacz Case Study

POSTĘP

Jak uporządkować i zewidencjonować 85 tysięcy kart pacjentów oraz 5 tysięcy akt osobowych, aby stworzyć funkcjonalne archiwum? Odpowiedź znajdziecie w studium przypadku współpracy Rhenus Data Office ze spółką POSTĘP ŚWIEBODZIN.
Zobacz Case Study

Sektor lotniczy

Efektywne i wydajne działanie archiwum zewnętrznego w dużej mierze uzależnione jest od elastyczności dostawcy, jego umiejętności dostosowania się do potrzeb klienta. Dobrze zaprojektowanie usługi powinny uwzględniać zarówno szczegółowe potrzeby klienta związane ze specyfiką przechowywanych dokumentów, jak również model jego pracy na archiwizowanym zbiorze.
Zobacz Case Study

MZGK Karpacz

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Karpaczu zajmuje się zbiorowym zaopatrywaniem w wodę i odprowadzaniem ścieków na terenie gminy Karpacz. Ponadto, zadania spółki to także zarządzanie nieruchomościami, licencjonowane zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie lokalami stanowiącymi gminny zasób lokalowy oraz usługi remontowo- budowlane.
Zobacz case study