keyboard_arrow_up

Archiwizacja dokumentów - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Województwo pomorskie to nie tylko piękne plaże, jeziora i porty, ale również tysiące prężnie działających firm, które szczególnie w Gdańsku, Gdyni oraz generalnie całym Trójmieście zasługują na odciążenie w wypełnianiu czasochłonnych i pracochłonnych obowiązków. Wszystko po to, aby mogły się one w sposób nieskrępowany rozwijać i dbać o dobro ekonomiczne regionu oraz swoich pracowników. 

Z tego właśnie powodu stworzyliśmy ofertę archiwizacji dokumentów firmowych dedykowaną przedsiębiorcom z Trójmiasta. Jeżeli jesteś jednym z nich, to dzięki usługom Rhenus-Data będziesz mógł nie tylko zaoszczędzić masę swoich nerwów, pracy, pieniędzy i czasu, ale również wypracować przewagę konkurencyjną polegającą na sprawnym procesie przepływu dokumentów i informacji w firmie. 

Dowiedz się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc! Archiwizacja dokumentów Gdynia i Archiwizowanie dokumentów Gdańsk tylko z Rhenus Data!

Aby zrealizować zadanie odpowiedniej archiwizacji dokumentów w firmie, trzeba mieć w tym względzie szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Nasza przeszło 18-letnia praktyka w świadczeniu tego typu usług, wykwalifikowana kadra oraz wypracowane procedury stawiają nas w roli zaufanego partnera, który zadba o profesjonalne uporządkowanie dokumentów Twojego przedsiębiorstwa w Trójmieście. 

Archiwizacja jest nie tyle powinnością, co koniecznością każdego biznesu. Stosy segregatorów i tysiące dokumentów wymagają odpowiedniego ułożenia i logicznego rozmieszczenia. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy szybko dotrzecie do potrzebnych akt, przyspieszycie przepływ informacji w firmie, jak również zapewnicie ich pełne bezpieczeństwo przed dostaniem się w niepowołane ręce. 

Skorzystanie z usług archiwizacyjnych Rhenus-Data w Trójmieście to: 

 • Oszczędność pieniędzy (nie będziesz musiał oddelegowywać do tego pracownika) i zwolnienie dodatkowego miejsca w biurze;
   
 • Bezpieczeństwo - Twoje dokumenty będą zabezpieczone przed osobami trzecimi oraz czynnikami zewnętrznymi, które mogą spowodować ich zniszczenie; 
   
 • Pełna kontrola nad dokumentacją Twojej firmy. Odpowiednie jej uporządkowanie usprawni obieg akt w przedsiębiorstwie i ułatwi szybkie odnalezienie informacji w przypadku kontroli z urzędu; 
   
 • Komfort pracy, którego nie sposób nie docenić;
 • Uporządkowanie dokumentacji firmy;
   
 • Nadanie aktom odpowiedniej kategorii (A lub B);
   
 • Przyporządkowanie dokumentów do odpowiedniej grupy rzeczowej;
   
 • Ułożenie wszystkich uporządkowanych akt w porządku chronologicznym;
   
 • Oznaczenie dokumentów i akcesoriów służących do ich przechowywania (teczek, segregatorów, kartonów);
   
 • Stworzenie ewidencji akt i brakowanie (niszczenie) zbędnej dokumentacji; 
   
 • Utworzenie instrukcji kancelaryjnej i przekazanie jej odpowiedniemu pracownikowi Twojej firmy; 
   

Porządek w archiwum to nowa jakość Twojej firmy! Archiwizacja dokumentów Gdynia


Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie archiwizacji dokumentów. Nasze usługi to gwarancja nowej jakości, która zagości w Twojej firmie i pomoże w jej dalszym, dynamicznym rozwoju. Archiwizowanie dokumentów Gdynia to nie jedyne usługi, które możemy zaoferować, w ofercie również:

 • skanowanie dokumentacji Gdynia

 • skanowanie dokumentów Gdynia 
  W skład usługi skanowania dokumentów w Gdyni wchodzi digitalizowanie standardowych dokumentów jak i tych wielkoformatowych.

 • skanowanie dokumentacji Gdańsk

 • skanowanie dokumentów Gdańsk
  W ramach skanowania dokumentów w Gdańsku pomożemy zdigitalizować większe wolumeny dokumentów jak również te o mniejszej objętości.

Certyfikaty jakości

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci chronić Twoje najcenniejsze zasoby!

Kontakt
Skontaktuj się z nami