Używamy cookies do śledzenia Twojej aktywności w naszym serwisie. Pamiętaj, że Twoją prywatność traktujemy bardzo poważnie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się

Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Odbiór i utylizacja sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz baterii i akumulatorów

Dla tych wszystkich, którzy dbają o środowisko naturalne i chcą się przyczynić do jego poprawy, Rhenus Data Office Polska przygotował specjalną ofertę odbioru i recyklingu zużytych elektrycznych i elektronicznych urządzeń biurowych i domowych, a także wyczerpanych baterii i akumulatorów.

Odpowiednie zaplecze techniczne i organizacyjne gwarantuje, że utylizacja sprzętu elektronicznego (w tym dysków twardych) wykonywana przez Rhenus Data Office Polska przebiega w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami prawa (ustawa o odpadach i przepisy o ochronie środowiska) – posiadamy stosowne zezwolenie na gospodarkę odpadami oraz licencję transportową. Zakończenie procesu utylizacji i recyklingu zawsze zakończone jest wystawieniem wymaganej prawem dokumentacji potwierdzającej realizację zlecenia.

Pamiętajmy, że zgodnie z prawem nie wolno wyrzucać na śmietnik zepsutych urządzeń biurowych i innego zużytego sprzętu firmowego, w tym zużytych baterii i akumulatorów. Wyrzucenie na śmietnik zużytych lub niesprawnych dysków twardych grozi wyciekiem informacji wrażliwych. Zarówno odpady elektryczne i elektroniczne muszą zostać oddane do punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych albo zakładu przetwarzania – w przeciwnym razie narażamy się na grzywnę. Rhenus Data Office Polska pomaga rozwiązać ten problem.


Skontaktuj się z nami i zamów odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Możesz też zamówić specjalne pojemniki na zużyte baterie i akumulatory.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl