Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Usługi wspierające dla naszych klientów

Oferta usług realizowanych przez Rhenus Data Office Polska obejmuje dodatkowe działania związane z przetwarzaniem dokumentów i informacji. Są to między innymi usługi osuszania (ratowania) dokumentów, które uległy zamoczeniu w wyniku zalania spowodowanego pęknięciem sieci wodociągowej, nieszczelnością archiwum czy choćby akcji gaśniczej. Należy pamiętać, że skuteczność akcji ratowania dokumentów uzależniona jest od tempa działania.

 

Innym działaniem wspierającym jest bezpieczny transport archiwów – usługa kierowana do przedsiębiorstw i organizacji, które w wyniku przeprowadzki zmuszone są przewieźć swoje zasoby informacyjne do nowego miejsca, jednak nie dysponują odpowiednimi środkami zabezpieczającymi integralność dokumentacji. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie poświadczenia, a flota pojazdów Rhenus wyposażona jest w stosowne zabezpieczenia, gwarantując pełną poufność.

Elementem wspierającym naszych klientów w codziennych działaniach biurowych jest ponadto odbiór i ekologiczna utylizacja baterii i akumulatorów oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Do nich zaliczają się tonery, drukarki, kopiarki czy inny sprzęt elektryczny, których nie wolno wyrzucać na śmieci. Wszystkie te urządzenia przekazujemy do naszego partnera z grupy, firmy Remondis, która gwarantuje bezpieczną i zgodną z przepisami utylizację.

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

CERTYFIKAT ISO27001

CERTYFIKAT ISO 9001

Zgodność z Rodo

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl