Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Niszczenie Dokumentów - Łódź

Usługa kompleksowego niszczenia dokumentów i informacji w mieście Łodzi to ukłon w stronę przedsiębiorców, którzy każdego dnia zmagają się ze sporządzaniem i archiwizowaniem setek faktur, wniosków, rachunków oraz innych druków urzędowych, również tych zawierających dane wrażliwe.

Jak wiadomo, po upływie pewnego czasu dokumenty te należy, a nawet trzeba zniszczyć. Wynika to nie tylko z zapisów obowiązującego prawa, ale również ze względów logistycznych (uwolnienia przestrzeni biurowej) i potrzeby utrzymania higieny archiwum przedsiębiorstwa.

O ile czynność ta nie sprawia problemu, gdy firma musi pozbyć się kilku kartek papieru dziennie, to poważne komplikacje pojawiają się w momencie, gdy dokumentów zaczyna przybywać, a jest to naturalna konsekwencja rozwoju biznesu.

Skorzystanie z usług profesjonalnej, zaufanej firmy zajmującej się niszczeniem zbędnej dokumentacji łódzkich firm, to oszczędność całej masy czasu, pieniędzy i nerwów.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Rhenus-Data - zaufany partner łódzkich przedsiębiorców w zakresie niszczenia dokumentów

Nasza firma od przeszło 18 lat wspiera polski biznes w zakresie przetwarzania informacji, w tym również niszczenia zbędnych dokumentów firm.

Kadra Rhenus-Data to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają za zadanie odciążyć w tym względzie przedsiębiorców, oferując im w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi realizowane szybko i zgodnie z literą prawa.

Posiadamy liczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości (DIN 66399, ISO 27001 i ISO 9001), przez co gwarantujemy absolutnie najwyższy poziom realizacji powierzanych nam zadań.

Skontaktuj się z nami już teraz i skorzystaj z oferty skrojonej na miarę Twojego przedsiębiorstwa!

Jak przebiega proces niszczenia dokumentów?

W umówionym terminie, pod Twoją firmą pojawi się zabezpieczone i wyposażone w geolokalizator auto, które dostarczy specjalne pojemniki służące do przewozu dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Zapełnić możesz je samodzielnie lub z naszą pomocą. Opróżnimy półki, archiwa, piwnice i schowki - wszystko po to, abyś nie musiał się tym kłopotać. Co więcej - dokumenty przeznaczone do zniszczenia nie muszą być wyciągane z segregatorów, koszulek lub teczek. Nasze maszyny niszczące poradzą sobie również z nimi.

Po zebraniu wszystkich akt do zniszczenia, pojemniki są protokolarnie zamykane w Twojej obecności i zabierane do najbliższego Łodzi oddziału niszczącego Rhenus-Data. Po załadunku, kurier poprosi o Twój podpis na elektronicznym kolektorze danych i wydrukuje potwierdzenie przekazania dokumentów.

Ostatnim etapem jest właściwe zniszczenie dokumentów w nowoczesnej instalacji niszczącej Rhenus-Data. Całość usługi realizowana jest w pełni bezpiecznie i zgodnie z prawem. Bezpośrednio po utylizacji dokumentów sporządzony zostanie odpowiedni protokół i automatycznie wystawiona faktura, która trafi wprost na Twój adres e-mail.

Prowadzisz biznes w Łodzi lub okolicach i szukasz firmy profesjonalnie niszczącej dokumenty? Trafiłeś idealnie!

Rhenus-Data to właściwy wybór, jeżeli szukasz sprawdzonej firmy niszczącej dokumenty w Twoim mieście, która w sposób możliwie elastyczny dostosuje swoją usługę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Masz pytania?

Skontaktuj się! i powiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić!
 

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 014

Certyfikat ISO27001

Certyfikat ISO 9001

Zgodność z RODO

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl