Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Niszczenie Dokumentów - Bydgoszcz

Jeżeli brakuje Ci wiedzy, czasu, umiejętności i zasobów logistycznych, a Twoja firma zmaga się z potrzebą utylizacji dokumentów, to trafiłeś na dobrą stronę! Zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnego i bezpiecznego niszczenia dokumentów w mieście Bydgoszczy.

Dzięki usługom Rhenus-Data pozbędziesz się zbędnej dokumentacji w swoim przedsiębiorstwie lub instytucji, zadbasz o higienę archiwum i nie będziesz musiał stresować się wszystkimi aspektami prawnymi związanymi z niszczeniem dokumentów, ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość i pełną zgodność procesu z literą obowiązującego prawa. 

Dlaczego Rhenus-Data to dobry partner w zakresie niszczenia dokumentów dla bydgoskich firm?

Niszczenie dokumentów to zadanie równie istotne, co niełatwe. O ile nie jest problemem wrzucenie do niszczarki kilku kartek papieru, o tyle sprawa nabiera komplikacji w momencie, gdy musisz pozbyć się dziesiątek segregatorów i całych stosów akt. Wtedy warto zaufać specjalistom, którzy zrealizują w Bydgoszczy to zadanie za Ciebie - szybko, bezpiecznie i bez zbędnych komplikacji. 

Jak wygląda niszczenie dokumentów przez Rhenus-Data w Bydgoszczy?

 1. Kurier Rhenus-Data, w samochodzie wyposażonym w monitoring GPS, podjedzie wprost pod drzwi Twojej firmy lub instytucji publicznej, w której pracujesz. Przywiezie on ze sobą zbiór specjalnych, zamykanych na klucz pojemników, które zapewnią bezpieczeństwo transportowanych dokumentów do zniszczenia.

 2. Następnie przystąpi on do zapakowania wszystkich akt do pojemników. Nie musisz się niczym kłopotać! Wyciąganie dokumentów do zniszczenia z koszulek, segregatorów i teczek nie będzie konieczne. Odpowiadamy bowiem również za samodzielne opróżnianie półek, piwnic, schowków i archiwów ze zbędnych, wskazanych przez zamawiającego dokumentów. Jeżeli natomiast chcesz zrobić to sam, to możemy zostawić w Twojej firmie pojemniki na 1-2 dni, abyś spokojnie uporał się z tym zadaniem.

 3. Po skompletowaniu i zapakowaniu dokumentów do zniszczenia, pojemniki zamykane są w Twojej obecności, a kurier prosi o złożenie podpisu na elektronicznym kolektorze danych (dokładnie takim, jakim posługują się kurierzy pocztowi). Podpis stanowi potwierdzenie przekazania dokumentów. Jako dowód otrzymasz wydruk zawierający numer pojemnika, datę i godzinę odbioru dokumentów do zniszczenia, nazwę Twojej firmy i unikalny numer konwojenta.

 4. Ostatnią częścią tego etapu jest przetransportowanie dokumentów przeznaczonych do utylizacji z Bydgoszczy do najbliższego punktu Rhenus-Data specjalizującego się w niszczeniu dokumentów.

  Część właściwa procesu niszczenia dokumentów

 5. Po dotarciu dokumentów z Bydgoszczy do naszego oddziału, trafiają one bezpośrednio do specjalistycznej instalacji umożliwiającej przemysłową utylizację dokumentacji. Bezpieczeństwo niszczenia dokumentów potwierdzone jest normami DIN 66399, ISO 27001 i ISO 9001.

 6. Zaimplementowany w Rhenus-Data system automatyzujący proces, bezpośrednio po zniszczeniu dokumentów tworzy protokół utylizacji i wystawia fakturę, przesyłając ją na adres e-mail, który podałeś przy rozmowie z handlowcem.

 7. Na uregulowanie faktury masz 14 dni od momentu jej wystawienia. 

  Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiajmy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach związanych z niszczeniem zbędnych dokumentów w Twojej firmie.

Zobacz jak profesjonalnie niszczymy dokumenty w Rhenus Data Office Polska:

niszczenie dokumentów
niszczenie dokumentów

Chcesz zamówić ?

Darmowa wycena.

Masz pytania?

801 013 013

Biuro obsługi klienta

dostępne od pon-pt
w godzinach 8-16.

Certyfikat ISO27001

Certyfikat ISO 27001 - Logo

 (plik PDF po kliknięciu)

Certyfikat ISO 9001

 (plik PDF po kliknięciu)

Wydrukuj

Chcesz zamówić ?

Darmowa wycena.

Masz pytania?

801 013 013

Biuro obsługi klienta

dostępne od pon-pt
w godzinach 8-16.

ZGODNOŚĆ Z RODO

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl