Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Kancelaria cyfrowa

Objętość dokumentacji przesyłanej drogą pocztową nieustająco rośnie, co wynika wprost z rozwoju działalności gospodarczej i możliwości pracy zdalnej. Średniej wielkości przedsiębiorstwo może przetwarzać dziesiątki tysięcy listów i innego rodzaju przesyłek miesięcznie, a wszystkie działy organizacji domagają się natychmiastowej, bezbłędnej informacji. Według badań, przedsiębiorstwa angażują znaczące środki na przetwarzanie codziennie nadchodzących dokumentów w dane pomagające im prowadzić działalność na poziomie oczekiwań rynkowych XXI wieku.

 

Kancelaria pocztowa, a obecnie cyfrowa, obejmuje automatyczny proces przetwarzania strumieni korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Przy użyciu wysokowydajnych skanerów i oprogramowania do ekstrakcji danych możliwa jest digitalizacja i automatyzacja procesu klasyfikowania (dekretacji) i dystrybucji obiegu dokumentów nadsyłanych do organizacji. W procesie tym przetwarzana jest zarówno korespondencja tradycyjna (np. listy czy faktury), jak i cyfrowa (np. maile), gwarantując zachowanie spójności działań i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Wychodząc naprzeciw współczesnym oczekiwaniom nowoczesnych przedsiębiorstw, Rhenus Data Office Polska oferuje wsparcie w zakresie wdrożenia i prowadzenia kancelarii cyfrowej, zgodnie z najbardziej aktualnymi standardami w tej dziedzinie. Wszystko to odbywać się może w modelu on-site, czyli na terenie siedziby klienta, lub off-site, czyli poza jego siedzibą, na terenie biura usługodawcy. Zachęcamy do bliższego poznania naszych usług w tym zakresie.

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

CERTYFIKAT ISO27001

CERTYFIKAT ISO 9001

Zgodność z Rodo

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl