Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Skanowanie Dokumentów Warszawa

Digitalizacja dokumentów to praktyka, z której korzysta coraz większa ilość przedsiębiorców. Akta w takiej formie nie zajmują fizycznego miejsca, łatwiej jest je zabezpieczyć, odnaleźć i nie ulegają zniszczeniu. Skanowanie dokumentów w Warszawie i innych polskich miastach to trend, który wymiernie odciąża wiele firm pod względem finansowym i logistycznym. Co więcej - od początku 2019 roku nabrały mocy zapisy rozporządzenia, według którego w formie zdigitalizowanej przechowywać można również dokumenty pracownicze. 

Zobacz jak przebiega proces skanowania dokumentów w warszawskich firmach i co możesz zyskać dzięki zdigitalizowaniu dokumentów swojego biznesu. 

Tradycyjna archiwizacja kontra skanowanie i przechowywanie zdigitalizowanej dokumentacji

Tradycyjne, konwencjonalne archiwa firm to ciągnące się w nieskończoność półki regałów wypełnionych po brzegi segregatorami. Aby nie zgubić się w ich gąszczu, wszystkie dokumenty należy w odpowiedni sposób poukładać i opisać, żeby w przypadku konieczności dotrzeć bez problemu do odpowiedniego zaświadczenia, rachunku lub deklaracji. 

Przechowywane w ten sposób dokumenty zajmują dużo miejsca, wymagają wiele pracy poświęcanej na zachowanie higieny archiwum, ich utrzymanie jest kosztowne i zwyczajnie niepraktyczne. Na szczęście nowa technologia umożliwiła tworzenie cyfrowych kopii dokumentów dokonywanej za pośrednictwem skanerów. To prawdziwa rewolucja, która może ułatwić proces przechowywania i przepływu dokumentów również w Twojej firmie!

Co zyskujesz dzięki skorzystaniu z usług skanowania dokumentów w Warszawie? 

Tak naprawdę ciężko zauważyć jakiekolwiek niedogodności wynikające ze skanowanie i digitalizacji firmowych archiwów. Nie trudno natomiast dostrzec zalety profesjonalnego skanowania dokumentów przedsiębiorstwa. 

Oto niektóre z nich: 

  • Odpowiednia segregacja zgodna z potrzebami firmy (kategoryzacja chronologiczna lub tematyczna);

  • Większe bezpieczeństwo zeskanowanej i zdigitalizowanej dokumentacji;

  • Zmniejszenie kosztów utrzymania archiwum;

  • Zwolnienie fizycznej przestrzeni w biurze;

  • Szybszy i łatwiejszy obieg dokumentów w firmie niezależnie od odległości placówki od archiwum; 

Jak przebiega proces skanowania i digitalizacji dokumentów w warszawskich firmach? 

Punktem wyjścia jest zebranie dokumentacji i wykonanie jej skanów na wysokiej jakości sprzęcie, który zagwarantuje zachowanie odpowiedniej rozdzielczości i oryginalnej kolorystyki. 

Kolejnym etapem jest odpowiednie opisanie powstałych kopii cyfrowych i ich skatalogowanie. Finałem jest przeniesienie zeskanowanych dokumentów do elektronicznego archiwum udostępnionego wszystkim upoważnionym pracownikom. 

Tylko tyle i aż tyle! Od tego momentu logistyka przepływu informacji i dokumentów w Twojej firmie ulegnie znaczącej poprawie, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w wydajności i komforcie pracy. 

Stwórz swoją przewagę konkurencyjną dzięki digitalizacji archiwum przedsiębiorstwa

Jeżeli szukasz odpowiedniego partnera, który świadczy w Warszawie profesjonalne usługi skanowania i digitalizacji dokumentów, to trafiłeś idealnie. Rhenus-Data od 2001 roku pomaga przedsiębiorstwom w obsłudze fizycznych i cyfrowych archiwów, co potwierdza grono setek zadowolonych klientów. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana precyzyjnie do potrzeb i oczekiwań zamawiającego. 

Skontaktuj się z nami już teraz i porozmawiajmy o możliwościach, które otworzą się przed Twoją firmą wraz ze zdigitalizowaniem jej dokumentacji. 

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

Certyfikat ISO27001

Certyfikat ISO 9001

Zgodność z RODO

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl