Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.


EntryUp – Wprowadzanie danych do systemów klienta

Usługa EntryUp to wsparcie polegające na profesjonalnym wprowadzaniu danych do systemów informatycznych, stanowiące skuteczny sposób na odciążenie własnych pracowników.   Przekazanie tego obowiązku do Rhenus Data Office Polska to gwarancja powierzenia danych w dobre ręce – zapewniamy 100-procentowe bezpieczeństwo ich przetwarzania i gromadzenia, co gwarantujemy umową i naszą renomą. 

Zaawansowane operacje. Nowoczesne usługi

W ramach tej nowoczesnej usługi nasz zespół doświadczonych specjalistów, wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt komputerowy, wprowadza dane w specjalnym, zaprojektowanym zgodnie ze standardami RODO biurze. Stosujemy systemowe środki kontroli, by zapewnić najwyższą jakość współpracy.

Dla klientów wykonujemy tak zaawansowane operacje i usługi jak m.in.:

  • opiekę nad kontraktami, obejmującą weryfikację ich kompletności, opracowywanie i wprowadzanie do systemu danych z obowiązujących umów, mających 

  • pomóc w aktywacji usług lub uruchomieniu leasingu (wypłat środków pieniężnych),

  • opracowanie listy kontaktów, w tym m.in. list sprzedaży i mailowych,

  • profesjonalne wprowadzanie danych adresowych na podstawie przekazanych dokumentów, 

  • takich jak np. ankiety, dane z zamówień czy faktury,

  • rejestrację zamówień i listów przewozowych,

  • walidację poprawności wprowadzonych do systemu danych niezbędnych do rejestracji i obsługi zamówień,

  • przygotowywanie i czyszczenie baz danych, obejmujące identyfikowanie i eliminowanie duplikatów.

  • I wiele innych

Korzyści z outsourcingu wprowadzania danych

EntryUp pomoże lepiej zarządzać czasem pracy osób zatrudnionych w Twojej firmie. Umożliwia przekierowanie niezbędnych zasobów do kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstwa, pozwalając tym samym skupić się na jego rozwoju. Korzystanie z usług tak doświadczonego partnera jak Rhenus Data Office Polska to również gwarancja optymalizacji czasu i środków przeznaczanych na rekrutację i szkolenie pracowników, a także kosztowne wyposażenie w niezbędny sprzęt powierzchni biurowych. 

EntryUp pozwala efektywnie zarządzać czasem pracy zespołu i rozliczeniami – nasi klienci płacą jedynie za efektywny czas pracy całego zespołu: wysokość faktury zależy od zakresu i ilości faktycznie wprowadzonych danych. Umożliwia to obniżenie kosztów osobowych. W outsourcingu i usłudze EntryUp zasoby można też dowolnie skalować. Oznacza to, że liczba naszych pracowników zaangażowanych w dany projekt będzie uzależniona od wolumenu danych, które będą przekazane w trakcie trwania współpracy.

Masz pytania?

Skontaktuj się!
 

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

CERTYFIKAT ISO27001

CERTYFIKAT ISO 9001

Zgodność z Rodo

Polisa Ubezpieczeniowa

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl