Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Usługi „Data Entry” – wprowadzanie danych

Dla firm, które szukają skutecznego sposobu na odciążenie pracowników zajmujących się wprowadzaniem danych do systemów, przygotowaliśmy profesjonalną usługę „data entry”.
By pomóc naszym klientom we wprowadzaniu danych, powołaliśmy zespół doświadczonych specjalistów, których wyposażyliśmy w wysokiej jakości sprzęt komputerowy. Wszystkie operacje wykonujemy w biurze zaprojektowanym zgodnie ze standardami RODO. W ramach świadczonych usług gwarantujemy bezpieczeństwo przetwarzania i gromadzenia danych naszych klientów. 

Stosujemy systemowe środki kontroli, by zapewnić najwyższą jakość współpracy. Niezbędne czynności związane z wprowadzaniem danych proponujemy naszym klientom zlecić na zewnątrz – przekazać naszej firmie.

Zajmujemy się zaawansowanymi projektami. Dla klientów wykonujemy m.in. takie operacje i usługi jak:

  • opiekę nad kontraktami, która obejmuje weryfikowanie ich kompletności, opracowywanie i wprowadzanie do systemu danych z obowiązujących umów, które mają pomóc w aktywacji usług lub wpłynąć na uruchomienie leasingu (wypłat środków pieniężnych),
  • opracowanie listy kontaktów, w tym list sprzedaży, mailowych i innych,
  • profesjonalne wprowadzanie danych adresowych na podstawie przekazanych dokumentów, takich jak ankiety, dane z zamówień, faktury i inne,
  • rejestrację zamówień i listów przewozowych,
  • walidację poprawności wprowadzonych do systemu danych niezbędnych do rejestracji i obsługi zamówień,
  • przygotowywanie baz danych,
  • czyszczenie baz danych, które obejmuje identyfikowanie i eliminowanie duplikatów.


Oferujemy „data entry”, czyli wsparcie polegające na profesjonalnym wprowadzaniu danych do systemów informatycznych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najwyższe standardy świadczonych usług w obszarach „front office” – pomagamy między innymi zarządzać kontaktami, kontraktami i współpracą oraz „back office”.

Nasi klienci, którzy decydują się wydzielić wprowadzanie danych na zewnątrz i korzystanie z profesjonalnej usługi „Data entry”, mogą osiągnąć liczne korzyści.

Outsourcing (wydzielenie) czynności i procesów to rozwiązanie, które pomaga lepiej zarządzać czasem pracy osób zatrudnionych w firmach naszych klientów. Umożliwia przekierowanie niezbędnych zasobów do kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Tym samym pozwala skupić się na jego rozwoju.
Korzystanie z usług doświadczonego partnera to również optymalizacja czasu i środków przeznaczanych na rekrutację pracowników, ich szkolenie, a także wyposażenie powierzchni biurowej.

„Data entry” umożliwia efektywne zarządzanie czasem pracy zespołu, a także jego rozliczenie – wysokość faktury jest uzależniona od zakresu i ilości faktycznie wprowadzonych danych. Nasi klienci płacą jedynie za efektywny czas pracy całego zespołu! To pozwala na obniżenie kosztów pracowniczych. Co więcej, w outsourcingu i usłudze „Data entry” zasoby mogą być dowolnie skalowane, co oznacza, że ilość naszych pracowników zaangażowanych w dany projekt może ulec zmianie – będzie uzależniona od wolumenu danych, które będzie przekazana w trakcie trwania współpracy.

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

CERTYFIKAT ISO27001

CERTYFIKAT ISO 9001

Zgodność z Rodo

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl