Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.


AccessUp – zdalny dostęp do danych i ich składowanie w chmurze

W ramach AccessUp oferujemy nowoczesne elektroniczne archiwum dokumentów w chmurze, pozwalające efektywnie zarządzać plikami Twojej firmy. Dostęp online poprzez przyjazny i oraz szyfrowane łącze umożliwia korzystanie z zasobów archiwum każdemu uprawnionemu pracownikowi – z dowolnego miejsca, przez 24 godziny na dobę.

Jak działa AccessUp?

Możesz skorzystać z naszej chmury, przechowując w niej swoje dane. Po zeskanowaniu i opisaniu (np. akt osobowych) dokumenty przekształcane są w ich dokładne elektroniczne odpowiedniki. Zapewniamy kompleksową infrastrukturę teleinformatyczną (serwery, bazy danych, firewall, łącza itp.), zlokalizowaną w bezpiecznym centrum przetwarzania danych. Przygotowaliśmy w nim warunki, umożliwiające nieprzerwaną pracę przez 24h na dobę i 365 dni w roku. Centrum zaopatrzone jest m.in. w niezależne źródła zasilania, pełen backup i alternatywne łącza przesyłowe. To gwarancja, że Twoje dane pozostaną bezpieczne bez względu na sytuację.

Wygoda oprogramowania

Klient otrzymuje od nas wygodne oprogramowanie klasy ECM (Enterprise Content Management), pozwalające przeglądać akta zawarte w elektronicznym archiwum dokumentów z zachowaniem wszystkich niezbędnych poziomów dostępu do nich. Nasze centrum przetwarzania danych oraz rygorystyczne procedury bezpieczeństwa sprawiają, że każdy użytkownik może przeglądać tylko te dokumenty, do których otrzymał uprawnienia. Gotowe rozwiązania znajdziesz u nas już w standardzie, w ramach naszego modelu outsourcingu – dzięki temu nie musisz ponosić żadnych kosztów inwestycji w sprzęt IT.

Co zapewnia AccessUp

AccessUp bardzo usprawnia codzienną pracę z dokumentami wszystkich działów firmy, zapewniając: 

 • konstrukcję idealnie dopasowaną do pracy zdalnej (praca w home office przestaje być jakimkolwiek problemem),

 • mniejsze koszty przechowywania szybko dostępnej dokumentacji,

 • lepszą ochronę przed zniszczeniem, zagubieniem lub wyciekiem danych - elektroniczne archiwum jest bezpieczniejsze niż tradycyjne metody przechowywania dokumentów,

 • łatwy dostęp do informacji – wszystko jest w komputerze, koniec z segregatorami,

 • przechowywanie informacji w bezpiecznej chmurze z nowoczesnym systemem informatycznym,

 • komfort płynący ze świadomości, że za bezpieczeństwo akt odpowiada nowoczesne centrum przetwarzania danych, działające niezależnie od czynników zewnętrznych,

 • możliwość generowania wielu przydatnych zestawień i raportów,

 • oszczędność czasu pracowników, 

 • możliwość podpisania kopii cyfrowych kwalifikowanym podpisem elektronicznym,

 • zabezpieczenie przed zagubieniem, zaginięciem lub zniszczeniem dokumentacji.

E-Teczka Osobowa w ramach oferty AccessUp

Pracownicy działu HR wiedzą, iż pojedynczy błąd może prowadzić do niezadowolenia, a nawet demotywacji pracownika. Może się zdarzyć, że w przypadku nieścisłości lub braków w dokumentacji przedsiębiorstwo narażone zostanie na ryzyko kar administracyjnych. Dodatkowo w obecnych czasach ilość dokumentów spływających do działu kadr stale się zwiększa i wywiera na pracownikach HR jeszcze większą presję braku czasu. Rozwiązaniem znacznie poprawiającym efektywność zarządzania zdarzeniami kadrowymi jest zmiana formy prowadzenia akt z papierowych na elektroniczne akta osobowe dzięki kompleksowej ofercie Digital Up – więcej szczegółów można znaleźć na https://digital-up.pl/kadry-hr/. Zapraszamy!

Akta osobowe w XXI wieku

Elektroniczne akta osobowe diametralnie usprawniają codzienną pracę działu personalnego. Przekształcanie teczek papierowych na szybko dostępną i łatwą w użyciu formę elektroniczną stanowi pierwszy krok konieczny do optymalizowania kolejnych procesów i zdarzeń kadrowo-płacowych takich jak: zatrudnienie pracownika, regularne ocenianie, szkolenia, zmiany stanowisk i wynagrodzeń, zarzadzanie „talentami”, zarządzanie wnioskami urlopowymi, itd..

Elektroniczne akta osobowe w szczególności polecana są dużym i średnim organizacjom posiadającym rozproszoną strukturę, gdzie dokumentacja powstaje fizycznie w wielu miejscach, a jej rozproszone ( w kilku lokalizacjach) przechowywanie sprawia trudności w codziennym załatwianiu spraw. Przechowywanie akt w papierze wydłuża ich wyszukanie a długi czas dostępu do akt zwiększa koszty funkcjonowania działu kadr.

Korzyści zastosowania elektronicznej teczki osobowej to przede wszystkim:

 • możliwość uzyskania informacji zarządczej o kompletności (lub brakach) teczek osobowych

 • pełna audytowalność pracy z elektroniczną teczką osobową – kontrola nad historią logowania i wykonanych na dokumentach czynności

 • wzrost efektywności pracy, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jej jakości – pojedynczy pracownik działu personalnego korzystający z ETO będzie w stanie rozliczyć zdarzenia kadrowo-płacowe nawet dla 1000 osób

 • oszczędność czasu pracowników personalnych, który można przeznaczyć na pracę z ludźmi w postaci szkoleń, dalszego rozwoju kompetencji, czy innowacyjnych i strategicznych projektów HR.

 • prowadzenie teczek w formie elektronicznych akt osobowych eliminuje koszty przechowywania papieru skracając jednocześnie czas ich wyszukania

Masz pytania?

Skontaktuj się!
 

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

CERTYFIKAT ISO27001

CERTYFIKAT ISO 9001

Zgodność z Rodo

Polisa Ubezpieczeniowa

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl