Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Archiwizacja Dokumentów Warszawa

Niemal 2 miliony mieszkańców, tysiące prężnie działających firm i olbrzymie, biznesowe możliwości. Oto Warszawa - stolica Polski, w której jak w soczewce odbija się potencjał gospodarczy naszego kraju. Przedsiębiorczy mieszkańcy stolicy, ze względu na wysoką konkurencję i niejednokrotnie międzynarodowe ambicje, muszą podążać za ciągłym udoskonalaniem własnych biznesów, również na polu optymalizacji wydajności i kosztów funkcjonowania.

Dzięki powierzeniu archiwizacji dokumentów Rhenus-Data, warszawscy przedsiębiorcy mogą zagwarantować aktom swoich firm pełne bezpieczeństwo, jak również wymiernie poprawić przepływ informacji w zakładzie pracy, dzięki czemu zaoszczędzą oni masę czasu i pieniędzy. 

Prowadzisz własny biznes w stolicy? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! 

Co warszawscy przedsiębiorcy mogą zyskać dzięki zleceniu archiwizacji dokumentów Rhenus-Data?

Archiwizacja dokumentów firmy to zadanie, które uprzykrza życie wszystkim przedsiębiorcom. Ambicją Rhenus-Data jest zapewnienie kompleksowych usług archiwizacyjnych najwyższej jakości, aby właściciele firm mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze - efektywnym prowadzeniem biznesu. 

Oto najważniejsze korzyści płynące ze zlecenia archiwizacji akt naszej firmie:

  • komfortowe, szybkie i wygodne korzystanie z archiwum przedsiębiorstwa, dzięki indeksowaniu dokumentów i odpowiedniemu ich katalogowaniu

  • oszczędność czasu pracowników, którzy nigdy więcej nie będą gubić się w gąszczu firmowych akt

  • optymalizacja kosztów prowadzenia firmy - Twoi pracownicy będą mogli poświęcić więcej czasu na czynności przynoszące zysk, a nie bezsensowne przeszukiwanie stosów dokumentów 

  • oszczędność miejsca w zakładzie pracy - dzięki zleceniu archiwizacji akt firmie zewnętrznej, zwolnisz przestrzeń w budynkach swojego przedsiębiorstwa

  • bezpieczeństwo danych zawartych w dokumentacji biznesu 

Nad odpowiednim uporządkowaniem, zewidencjonowaniem, brakowaniem i zabezpieczeniem dokumentów Twojej firmy czuwać będą wykwalifikowani specjaliści, których kompetencje potwierdzone są nie tylko odpowiednim wykształceniem, certyfikatami i szkoleniami, ale przede wszystkim dziesiątkami pozytywnych opinii klientów. 

Swoje zadania wykonujemy w sposób gwarantujący najwyższą jakość, ale jednocześnie możliwie nieangażujący dla zlecającego. Wiemy, że Twój czas to pieniądz, dlatego podchodzimy do niego z należytym szacunkiem. 

Korzystając z usług archiwizacyjnych Rhenus-Data będziesz zaskoczony, jak wiele aspektów funkcjonowania firmy może ulec zmianie na lepsze, dzięki udoskonaleniu pozornie błahej czynności, jaką może się jawić odpowiednia archiwizacja dokumentów i akt przedsiębiorstwa. 

Rhenus-Data - zaufany partner warszawskich firm z zakresu archiwizacji dokumentów 

18 lat doświadczenia, setki zrealizowanych z powodzeniem zleceń, certyfikaty jakości i wyróżnienia w prestiżowych konkursach (Diamenty Miesięcznika Forbes 2017, Gazela Biznesu 2015) - to tylko niektóre fakty, które stawiają nas w pozycji zaufanego partnera dla Twojej firmy. 

Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić, aby udoskonalić funkcjonowanie Twojej firmy, dzięki kompleksowym usługom obsługi fizycznych i elektronicznych dokumentów.  

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 013

Certyfikat ISO27001

Certyfikat ISO 9001

Zgodność z RODO

Polisa ubezpieczeniowa

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl