Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Archiwizacja dokumentów - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Województwo pomorskie to nie tylko piękne plaże, jeziora i porty, ale również tysiące prężnie działających firm, które szczególnie w Gdańsku, Gdyni oraz generalnie całym Trójmieście zasługują na odciążenie w wypełnianiu czasochłonnych i pracochłonnych obowiązków. Wszystko po to, aby mogły się one w sposób nieskrępowany rozwijać i dbać o dobro ekonomiczne regionu oraz swoich pracowników. 

Z tego właśnie powodu stworzyliśmy ofertę archiwizacji dokumentów firmowych dedykowaną przedsiębiorcom z Trójmiasta. Jeżeli jesteś jednym z nich, to dzięki usługom Rhenus-Data będziesz mógł nie tylko zaoszczędzić masę swoich nerwów, pracy, pieniędzy i czasu, ale również wypracować przewagę konkurencyjną polegającą na sprawnym procesie przepływu dokumentów i informacji w firmie. 

Dowiedz się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc! 

Dlaczego firmy z Gdańska, Gdyni i Sopotu powinny zdecydować się na usługi archiwizacyjne Rhenus-Data?

Aby zrealizować zadanie odpowiedniej archiwizacji dokumentów w firmie, trzeba mieć w tym względzie szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Nasza przeszło 18-letnia praktyka w świadczeniu tego typu usług, wykwalifikowana kadra oraz wypracowane procedury stawiają nas w roli zaufanego partnera, który zadba o profesjonalne uporządkowanie dokumentów Twojego przedsiębiorstwa w Trójmieście. 

Archiwizacja jest nie tyle powinnością, co koniecznością każdego biznesu. Stosy segregatorów i tysiące dokumentów wymagają odpowiedniego ułożenia i logicznego rozmieszczenia. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy szybko dotrzecie do potrzebnych akt, przyspieszycie przepływ informacji w firmie, jak również zapewnicie ich pełne bezpieczeństwo przed dostaniem się w niepowołane ręce. 

Co zyskujesz dzięki profesjonalnej archiwizacji dokumentów? 


Skorzystanie z usług archiwizacyjnych Rhenus-Data w Trójmieście to

 • Oszczędność pieniędzy (nie będziesz musiał oddelegowywać do tego pracownika) i zwolnienie dodatkowego miejsca w biurze;

 • Bezpieczeństwo - Twoje dokumenty będą zabezpieczone przed osobami trzecimi oraz czynnikami zewnętrznymi, które mogą spowodować ich zniszczenie; 

 • Pełna kontrola nad dokumentacją Twojej firmy. Odpowiednie jej uporządkowanie usprawni obieg akt w przedsiębiorstwie i ułatwi szybkie odnalezienie informacji w przypadku kontroli z urzędu; 

 • Komfort pracy, którego nie sposób nie docenić;

Jakie czynności wchodzą w skład archiwizacji?

Nasza oferta archiwizacji dokumentów firm i instytucji z Gdańska, Gdyni i Sopotu obejmuje:

 • Uporządkowanie dokumentacji firmy;

 • Nadanie aktom odpowiedniej kategorii (A lub B);

 • Przyporządkowanie dokumentów do odpowiedniej grupy rzeczowej;

 • Ułożenie wszystkich uporządkowanych akt w porządku chronologicznym;

 • Oznaczenie dokumentów i akcesoriów służących do ich przechowywania (teczek, segregatorów, kartonów);

 • Stworzenie ewidencji akt i brakowanie (niszczenie) zbędnej dokumentacji; 

 • Utworzenie instrukcji kancelaryjnej i przekazanie jej odpowiedniemu pracownikowi Twojej firmy; 

Porządek w archiwum to nowa jakość Twojej firmy!


Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie archiwizacji dokumentów. Nasze usługi to gwarancja nowej jakości, która zagości w Twojej firmie i pomoże w jej dalszym, dynamicznym rozwoju. 

Zobacz jak profesjonalnie niszczymy dokumenty w Rhenus Data Office Polska:

niszczenie dokumentów
niszczenie dokumentów

Wydrukuj

Chcesz zamówić?

Darmowa wycena

801 013 014

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl