Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Nazwa stanowiska:

Junior Sales Manager - Process Automation (RPA)

Opis:

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy o zróżnicowanym portfolio produktowym, która w Polsce działa już od 20 lat świadcząc usługi dla biznesu obejmujące automatyzację procesów biznesowych, digitalizację, nowoczesne centrum typu Business Process Outsourcing,  przechowywanie dokumentów oraz bezpieczne niszczenie nośników informacji.

Konsekwentnie realizujemy naszą misję, którą jest łącznie ludzi z technologią, aby ci mogli osiągać więcej. Poszukujemy kandydata/kandydatkę w roli Junior Sales Managera do wzmocnienia naszego kilkunastoosobowego zespołu stacjonującego w Warszawie/Nadarzynie w najnowszej linii biznesowej: Process Automation Services.

www.rhen.ai
www.rhenus-data.pl
www.rhenus.com

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie silnej pozycji rynkowej spółki poprzez skuteczną sprzedaż produktów i usług w obszarze nowoczesnych technologii, w tym automatyzacji procesów biznesowych software-robotami.
  • Identyfikacja wymagań biznesowych i budowanie rozwiązań spełniających oczekiwania klienta.
  • Obsługa RFI, RFP, spływających leadów  oraz prezentowanie rozwiązań oferowanych przez spółkę.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów, organizacja i prowadzenie spotkań na wszystkich etapach procesu sprzedażowego, w tym na platformach do videokonferencji.
  • Praca w wielodyscyplinarnych zespołach nad dużymi projektami z wkładem własnym w postaci wiedzy fachowej z zakresu obsługi klienta jak i ogólnej wiedzy z zakresu automatyzacji.
  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami, ,monitorowanie KPI i szukanie kolejnych szans sprzedażowych.
  • Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych, również w jednym języku obcym
  • Regularne raportowanie spotkań i aktywności handlowych w systemie CRM.
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla kierownika sprzedaży i pozostałych członków teamu.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata (wdrażanie rozwiązań softwareowych będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność nawiązywania, budowania oraz rozwijania długotrwałych relacji z  klientami.
  • Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych, prowadzeniu rozmów z klientami oraz negocjowania.
  • Wypracowany, własny warsztat sprzedażowy skoncentrowany na skutecznym dotarciu do potrzeb klienta.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Konsekwencja w zamykaniu okazji biznesowych, zaangażowanie, samodzielność i chęć do nauki.
  • Umiejętność zsynchronizowanej pracy w zespole (analityk biznesowy, solution architect, developer, reprezentanci klienta)Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (poziom min. B2/C1).
  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Microsoft.
  • Zainteresowania trendami technologicznymi.
  • Doskonała samoorganizacja, pozytywne myślenie i ciekawa osobowość.

Warunki zatrudnienia dla kandydata:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub b2b.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej + biuro w Nadarzynie (dojazd i powrót bez korków).
  • dodatkowe elementy jak premie i prowizje.
  • Na preferencyjnych warunkach dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, karty benefit.
  • Stabilna współpraca w międzynarodowej firmie, w jej najmłodszej części  oferującej robotyzację procesów biznesowych dla Klientów z Polski i zagranicy.
  • Przyjazna i swobodna atmosfera pracy z rocznymi programami tematycznymi ukierunkowanymi na rozwój pracowników.
  • Unikalna możliwość rozwoju zawodowego w dobrze rozwijającym się obszarze wspierania pracy ludzkiej robotami i wykorzystywania sztucznej inteligencji.

CV należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja.data@pl.rhenus.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl