Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

< Wróć
Sales Manager - Process Automation

Nazwa stanowiska: SALES MANAGER - PROCESS AUTOMATION (RPA)

Opis:

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy o zróżnicowanym portfolio produktowym, która w Polsce działa już od 20 lat świadcząc usługi dla biznesu, obejmujące automatyzację procesów biznesowych, digitalizację, nowoczesne centrum typu Business Process Outsourcing, przechowywanie dokumentów oraz bezpieczne niszczenie nośników informacji.

Konsekwentnie realizujemy naszą misję, którą jest łączenie ludzi z technologią, aby ci mogli osiągać więcej. Poszukujemy kandydata/kandydatkę w roli Junior Sales Managera do wzmocnienia naszego zespołu stacjonującego w Warszawie/Nadarzynie w najnowszej linii biznesowej: Process Automation Services.

www.robotydoroboty.pl
www.rhenusrobotics.com
www.rhenus-data.pl

Zakres obowiązków:

 • rozwijanie pozycji rynkowej spółki poprzez skuteczną sprzedaż produktów i usług w obszarze nowoczesnych technologii, w tym automatyzacji procesów biznesowych software-robotami

 • Identyfikacja wymagań biznesowych i budowanie rozwiązań spełniających oczekiwania klienta

 • obsługa RFI, RFP, spływających leadów  oraz prezentowanie rozwiązań oferowanych przez spółkę

 • Aktywne pozyskiwanie klientów, organizacja i prowadzenie spotkań na wszystkich etapach procesu sprzedażowego, w tym na platformach do videokonferencji

 • praca w wielodyscyplinarnych zespołach nad dużymi projektami z wkładem własnym w postaci wiedzy fachowej z zakresu obsługi klienta, project managementu, jak i ogólnej wiedzy z zakresu automatyzacji

 • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami, ,monitorowanie KPI i szukanie kolejnych szans sprzedażowych

 • Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych, również w jednym języku obcym

 • Regularne raportowanie spotkań i aktywności handlowych w systemie CRM

 • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla kierownika sprzedaży i pozostałych członków teamu

Wymagania stawiane kandydatowi:

 • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata (wdrażanie rozwiązań softwareowych będzie dodatkowym atutem)

 • Umiejętność nawiązywania, budowania oraz rozwijania długotrwałych relacji z klientami

 • Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych, prowadzeniu rozmów z klientami oraz negocjowania

 • Wypracowany, własny warsztat sprzedażowy skoncentrowany na skutecznym dotarciu do potrzeb klienta

 • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym 

 • Konsekwencja w zamykaniu okazji biznesowych, zaangażowanie, samodzielność i chęć do nauki

 • Umiejętność zsynchronizowanej pracy w zespole (analityk biznesowy, solution architect, developer, reprezentanci klienta)Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (poziom min. B2/C1)

 • bardzo dobrej znajomości środowiska Microsoft

 • zainteresowania trendami technologicznymi

 • Doskonała samoorganizacja, pozytywne myślenie i ciekawa osobowość

Warunki zatrudnienia dla kandydata:

 • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

 • Możliwość częściowej pracy zdalnej + biuro w Nadarzynie (dojazd i powrót bez korków)

 • dodatkowe elementy jak premie od realizacji indywidualnych celów ilościowych i premie projektowe 

 • Na preferencyjnych warunkach dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, karty benefit

 • Stabilna współpraca w międzynarodowej firmie, w jej najmłodszej części  oferującej robotyzację procesów biznesowych dla Klientów z Polski i zagranicy

 • Przyjazna i swobodna atmosfera pracy z rocznymi programami tematycznymi ukierunkowanymi na rozwój pracowników

 • Unikalna możliwość rozwoju zawodowego w dobrze rozwijającym się obszarze wspierania pracy ludzkiej robotami i wykorzystywania sztucznej inteligencji

 • Bogata oferta szkoleń/certyfikacji/coachingu i mentoringu umożliwiająca dalszy rozwój ścieżki zawodowej

Forma kontaktu:

Zgłoszenie (CV i list motywacyjny) ze wskazaniem oczekiwań odnośnie wynagrodzenia, prosimy składać pocztą elektroniczną na adres: 

rekrutacja.data@pl.rhenus.com
w terminie 14 dni od ukazanie się ogłoszenia.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję, jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klauzula Informacyjna

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem 
rekrutacja.data@pl.rhenus.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 180 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 180 dni. 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem
rekrutacja.data@pl.rhenus.com.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl