Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Rhenus Data Office, inicjator Centrum Robotów Warszawa / Warsaw Robotic Competence Center (www.robotydoroboty.pl) jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych usług dla biznesu, specjalizując się w zarządzaniu dokumentami i informacją. Będąc częścią jednej z największych europejskich firm tej branży, mocno stawia na technologię, która coraz częściej decyduje o przewadze konkurencyjnej. W Polsce od 17 lat z sukcesem realizuje zadania w szerokim obszarze outsourcingu, zatrudniająca ponad 240 osób i obecna ze swoimi oddziałami w całym kraju, świadczy kompleksowe usługi zarówno lokalnie jaki dla Klientów zagranicznych. Jeden z prekursorów outsourcingu 3.0, oferujący automatyzację i robotyzację powtarzalnych procesów biznesowych dla klientów polskich i międzynarodowych.

Do naszego biura w Warszawie-Nadarzynie poszukujemy:

Konsultant Robotic Process Automation (RPA)

Obowiązki:

·       Projektowanie, opracowywanie, testowanie i wdrażanie aplikacji software robotów, które będą współdziałać z wieloma aplikacjami innych firm.

·       Określanie możliwości udoskonalenia istniejących procesów w firmach Klientów i późniejsza automatyzacja przy użyciu oprogramowania RPA.

·       Konfiguracja i parametryzacja oprogramowania RPA różnych dostawców.

·       Zapewnienie bieżącego wsparcia operacyjnego, w tym aktualizacji, usuwania usterek i wszelkich działań związanych ze zmianą procesu.

·       Funkcjonowanie jako integrator pomiędzy potrzebami biznesu a technologią, tworzenie rozwiązań spełniających potrzeby biznesowe klientów.

Kwalifikacje:

·       Doświadczenie w projektowaniu robotów w jednej z dostępnych na rynku platform RPA: Kofax Kapow, Automation Anywhere, BluePrism, UiPath lub inne.

·       Doświadczenie z . NET, Java, JavaScript, CSS, XML, JSON, SOAP/REST.

·       Znajomość składni SQL, HTML.

·       Znajomość MS Excel (umiejętność pisania makr).

·       Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom min. komunikatywny).

Oferta:

·       Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub b2b.

·       Stabilna współpraca w innowacyjnej części firmy oferującej robotyzację procesów biznesowych dla Klientów z Polski i zagranicy.

·       Szkolenia z zakresu zastosowania narzędzi do robotyzacji procesów biznesowych.

·       Przyjazna i swobodna atmosfera pracy.

·       Możliwość częściowej pracy zdalnej + biuro w Nadarzynie (dojazd & powrót bez korków / „escape from Mordor”).

·       Unikalna możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: dreamjob@pl.rhenus.com

 All candidates are guaranteed full discretion. Please note that we will contact selected candidates only.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl