Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Junior RPA Developer

Nazwa stanowiska: JUNIOR RPA DEVELOPER

Opis:

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy o zróżnicowanym portfolio produktowym, która w Polsce działa już od 20 lat świadcząc usługi dla biznesu, obejmujące automatyzację procesów biznesowych, digitalizację, nowoczesne centrum typu Business Process Outsourcing, przechowywanie dokumentów oraz bezpieczne niszczenie nośników informacji.

Konsekwentnie realizujemy naszą misję, którą jest łączenie ludzi z technologią, aby ci mogli osiągać więcej. Poszukujemy kandydata/kandydatkę w roli RPA DEVELOPERA do wzmocnienia naszego zespołu stacjonującego w Warszawie/Nadarzynie w najnowszej linii biznesowej: Process Automation Services.

www.robotydoroboty.pl
www.rhenusrobotics.com
www.rhenus-data.pl

Zakres obowiązków:

 • Projektowanie, testowanie, wdrażanie i wsparcie software-robotów

 • Zbieranie wymagań i tworzenie rozwiązań automatyzacyjnych dla klientów

 • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej opisu procesów, zastosowanych skryptów/kodu

 • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla Robotics Team Managera  i pozostałych członków teamu

 • Kontrybuowanie do rozwoju istniejących i nowych linii biznesowych, których wyróżnikiem jest rozwiazywanie problemów biznesowych dzięki nowoczesnym technologiom typu chat i voiceboty, uczenie maszynowe, natural language processing, narzędzia do analityki danych

Wymagania stawiane kandydatowi:

 • Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań softwareowych i optymalizacyjnych z zastosowaniem technologii klasy RPA

 • Bardzo dobra znajomość UiPath i/lub Automation Anywhere

 • Dobra znajomość SQL i API (REST, SOAP)

 • Mile widziana znajomość języków: Java, C#, VB

 • Znajomość innych narzędzi do robotyzacji jak G1ant/Python, Microsoft PowerAutomate 

 • Znajomości metodyk prowadzenia projektów (np. Agile)

 • Umiejętność zsynchronizowanej pracy w zespole (analityk biznesowy, solution architect, reprezentanci klienta)

 • Znajomość języka polskiego oraz obcego: angielskiego i/lub niemieckiego (poziom B2/C1)

 • zainteresowania trendami technologicznymi

 • Doskonała samoorganizacja, pozytywne myślenie i ciekawa osobowość

Warunki zatrudnienia dla kandydata:

 • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

 • Możliwość częściowej pracy zdalnej + biuro w Nadarzynie (dojazd i powrót bez korków) lub rytm cotygodniowy

 • Dodatkowe elementy jak premie od terminowej realizacji projektów 

 • Na preferencyjnych warunkach dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, karty benefit

 • Stabilna współpraca w międzynarodowej firmie, w jej najmłodszej części  oferującej robotyzację procesów biznesowych dla Klientów z Polski i zagranicy

 • Przyjazna i swobodna atmosfera pracy z rocznymi programami tematycznymi ukierunkowanymi na rozwój pracowników

 • Unikalna możliwość rozwoju zawodowego w dobrze rozwijającym się obszarze wspierania pracy ludzkiej robotami i wykorzystywania sztucznej inteligencji

 • Bogata oferta szkoleń umożliwiająca dalszy rozwój ścieżki zawodowej.

Forma kontaktu:

Zgłoszenie (CV i list motywacyjny) ze wskazaniem oczekiwań odnośnie wynagrodzenia, prosimy składać pocztą elektroniczną na adres: 

rekrutacja.data@pl.rhenus.com
w terminie 14 dni od ukazanie się ogłoszenia.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję, jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klauzula Informacyjna

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem 
rekrutacja.data@pl.rhenus.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 180 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 180 dni. 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem
rekrutacja.data@pl.rhenus.com.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl