Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Nazwa stanowiska:

Business Development Manager – Process Automation Services

Opis:

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy o zróżnicowanym portfolio produktowym, która w Polsce działa już od 20 lat świadcząc usługi dla biznesu obejmujące automatyzację procesów biznesowych, digitalizację, nowoczesne centrum typu Business Process Outsourcing,  przechowywanie dokumentów oraz bezpieczne niszczenie nośników informacji.

Konsekwentnie realizujemy naszą misję, którą jest łącznie ludzi z technologią, aby ci mogli osiągać więcej. Poszukujemy kandydata/kandydatkę w roli Business Development Managera do wzmocnienia naszego kilkunastoosobowego zespołu stacjonującego w Warszawie/Nadarzynie w najnowszej linii biznesowej: Process Automation Services.

www.rhen.ai
www.rhenus-data.pl
www.rhenus.com

Zakres obowiązków:

  • Rozwój, wdrażanie i odpowiedzialność za plan biznesowy spółki w odniesieniu do usług automatyzacji   procesów.
  • Wykreowanie koncepcji nowego brandu produktowego, jego komunikacja z otoczeniem i rozwój.
  • Wyszukiwanie nowych zewnętrznych kanałów sprzedaży, prezentacje,  organizacja i prowadzenie spotkań, analiza potrzeb Klienta i negocjowanie ofert współpracy.
  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami, poszerzanie współpracy poprzez doradztwo technologiczne.
  • Znajomość procesów klienta oraz sprawność zespołu w „dowożeniu projektów”.
  • Kreowanie wizerunku firmy poprzez działania promujące usługi wśród potencjalnych klientów np. poprzez wydarzenia branżowe, webinary, YT.
  • Monitorowanie i analizowanie działań otoczenia konkurencyjnego w Polsce i na świecie.
  • BDM współpracować będzie ściśle z Robotic Team Managerem i raportować bezpośrednio do zarządu.
  • Z biegiem czasu dalsza rozbudowa działu sprzedaży, crosselling.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • Wysokie kwalifikacje w sprzedaży tzn. doświadczenie min. 4 lat (tylko usługi i rozwiązania technologiczne).
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (poziom min. B2/C1).
  • Umiejętność efektywnego planowania długofalowych działań sprzedażowych.
  • Umiejętność nawiązywania, budowania oraz rozwijania długotrwałych relacji z nowymi klientami.
  • Storytelling i prezentacje publiczne, obsługa kanału YT (otrzymasz wsparcie z działu marketingu).
  • Wypracowany, własny warsztat sprzedażowy skoncentrowany na skutecznym dotarciu do potrzeb klienta B2B oraz znajomość budowania brandu, tworzenia strategii marketingowej, znajomość reguł w project managemencie.
  • Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych, negocjacjach i komunikacji z stakeholderami.
  • Umiejętność budowania ekosystemu partnerów, często startupów, posiadających unikalne rozwiązania technologiczne dla biznesu w zakresie uczenia maszynowego, NLP, chat i voice-botów, inteligent OCR itp.
  • Praca w zespołach składających się z pracowników technologicznych jak business analyst, Robotic Team Manager oraz reprezentantów klienta (IT/bezpieczeństwo/purchasing/process owner etc).
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, znajomość środowiska korporacyjnego.
  • Konsekwencja w działaniu, zaangażowanie, samodzielność i orientacja na cel.

Warunki zatrudnienia dla kandydata:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub b2b.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej + biuro w Nadarzynie przy S8 (dojazd i powrót bez korków).
  • Dodatkowe elementy jak premia roczna za realizację osobistych targetów jakościowych , i prowizje od realizacji celów ilościowych.
  • Na preferencyjnych warunkach dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, karty benefit.
  • Stabilna współpraca w międzynarodowej firmie, w jej najmłodszej części  oferującej robotyzację procesów biznesowych dla Klientów z Polski i zagranicy.
  • Przyjazna, pełna zaufania i wsparcia atmosfera pracy z rocznymi programami tematycznymi ukierunkowanymi na rozwój pracowników.
  • Unikalna możliwość rozwoju zawodowego w dobrze rozwijającym się obszarze wspierania pracy ludzkiej robotami i wykorzystywania sztucznej inteligencji.
  • Bogata oferta szkoleń/certyfikacji/coachingu i mentoringu umożliwiająca dalszy rozwój ścieżki zawodowej.

CV należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja.data@pl.rhenus.com.

Prosimy  o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl