Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Warszawa Business Run 2015

Warszawa Business Run Rhenus

Rhenus Running Team ze swoimi kibicami

Z przyjemnością i dumą zawiadamiamy, że w niedzielę, 6 września 2015 r., odbył się bieg Warszawa Business Run - jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, którego celem jest wsparcie działań Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, na co dzień pomagającej osobom po amputacjach.

Bieg łączy w sobie chęć pomagania ze zdrowym stylem życia i dobrą zabawą. W Warszawie biegło ponad 3 tys. biegaczy, podzielonych na sześćset sztafet, z których każdy przebiegł dystans ok. 3,8 km, co w sumie daje 19 kilometrów. 

Wśród drużyn była i nasza, Rhenus Running Team, która po raz pierwszy wzięła udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Wspierając szczytny cel, mieliśmy okazję drużynowo zadbać o zdrowie i bardziej się zintegrować. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że mogliśmy pomóc bardziej potrzebującym. Liczymy, że przyszłości będziemy mogli brać udział w podobnych wydarzeniach, a za rok powrócić do biegu i uzyskać jeszcze lepszy wynik.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl