Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Rozwijamy współpracę z Cargologic AG

W tym roku Rhenus Data Office Polska przejął do obsługi proces biznesowy od szwajcarskiej spółki Cargologic AG, specjalizującej się w lotniczej spedycji towarów i dóbr. Proces ten polega na zeskanowaniu dokumentów przewozowych u źródła na lotnisku w Zurychu i przesłaniu ich obrazów do RDO PL, gdzie pracownicy przetwarzają je w celu pozyskania danych, rejestrowanych następnie w systemie operacyjnym Carglologic.

Szybka i bezbłędna ekstrakcja danych warunkuje zrealizowanie całego frachtu, czyli dostarczenie przesyłek do odbiorcy końcowego i właściwe naliczenie faktur spedycyjnych. Jak twierdzi Juerg Zimmerman, wiceprezes Cargologic AG, efektem partnerskiej współpracy jest 55% redukcja kosztów, przy jednoczesnym wzroście wydajności, jakości i efektywności procesu.

Cieszymy się, że współpraca z partnerem szwajcarskim potwierdziła wysoką skuteczność obsługi procesów BPO w Rhenus Data Office Polska, lidera rynku zarządzania dokumentami i informacją w Polsce.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl