Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Rhenus Partnerem konferencji Robotic Process Automation

Rhenus partnerem Robotic Process Automation konferencji

"II Process & Operation Excellence Summit - zarządzanie procesami w dobie robotyki i automatyzacji"

Czasy robotyki i automatyzacji nastały. Nurtują Cię pytania o to jak umiejętnie i efektywnie zarządzać procesami w dobie zmian i ciągłej walki o satysfakcję klienta ?

Co to jest Robotic Process Automation i dlaczego firmy wdrażają tę technologię ?  Według praktyków, większość pracowników będzie wykorzystywała technologie automatycznego wsparcia zarówno w realizacji codziennych obowiązków, jak i w podejmowaniu decyzji. Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób doskonałość osiągają najlepsi na europejskim rynku ?  Zapraszamy na prelekcję Dyrektor rozwiązań dla BPO, Susanne Richter-Wills z firmy Kofax, jednego z partnerów Rhenus Data Office. Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2017 r., Hotel Airport Okęcie, Warszawa. Klientom Rhenus Data Office oraz uczestnikom "Śniadań z Robotem"  przysługuje rabat. Zapraszamy

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl