Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Rhenus Office Systems z nową identyfikacją wizualną

Nie mamy wątpliwości, że rozpoznawalność naszej marki stale rośnie. Aby jednak jeszcze lepiej zaprezentować się naszym klientom, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla wszystkich jednostek Rhenus Office Systems. 

Wspólne logo połączy nasze działania zarówno w zakresie zarządzania dokumentacji i informacjami, jak i optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że działania te łączy wspólny cel, jakim jest profesjonalne zarządzanie danymi, dlatego też zdecydowaliśmy się na jednolitą identyfikację wizualną dla wszystkich tych usług.

Już od 1 kwietnia 2020 roku w naszej komunikacji posługujemy się jednym logotypem Rhenus Office Systems. Nadal oczywiście pozostajemy częścią grupy Rhenus, natomiast w jej ramach wyróżniamy się jako dostawca konkretnego rodzaju usług wykraczających poza tradycyjnie rozumianą logistykę.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl