Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Rhenus na Konwencie Ochrony Danych i Informacji 2018

Rhenus na Konwencie Ochrony Danych Osobowych i Informacji 2018

Jedyne takie wydarzenie w Polsce o ochronie danych osobowych i informacji

Mamy przyjemność ogłosić, że będziemy obecni na Konwencie Ochrony Danych i Informacji, który odbędzie się dn. 23 listopada br. Organizują go już po raz siódmy Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. oraz FORSAFE sp. z.o.o. 

Jest to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych wydarzeń poświęconych danym osobowym w Polsce. Tegoroczna edycja zajmie się głównym i bardzo aktualnym tematem: RODO - rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE, które weszło w życie 25 maja 2018 roku i dotyczy ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz  swobodnym przepływem tych danych. 

RODO spowodowało wiele wątpliwości, dlatego w czasie tegorocznej edycji konwentu zostanie podjęta próba znalezienia odpowiedzi na nie oraz wskazanie dobrych praktyk w zakresie implementacji RODO w przedsiębiorstwie. 

Siódma edycja konwentu, poza tradycyjną formą wykładu, oferuje też nowatorską formułę, jaką jest #DataProtectionMIXER. Umożliwia wymianę poglądów i dialog specjalistów z polskiej branży cyfrowej, prawniczej z przedstawicielami biznesu oraz nauki związanymi z ochrona danych osobowych i informacji. Przy 12 stolikach tematycznych razem z uczestnikami zasiądą eksperci prawni i specjaliści z zakresu ochrony danych osobowych, którzy po krótkim wprowadzeniu odpowiedzą na pytania uczestników. Jednym z prelegentów będzie Pan Krzysztof Choma - członek zarządu Rhenus Data Office z referatem “Przypadek Pana Pozornego”.

Bezpłatna rejestracja na to wydarzenie odbywa się pod adresem:
konwentodo.pl/zapisz-sie/
zapraszamy!

Sponsorzy: Rhenus Logistics, Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. oraz FORSAFE sp. z.o.o. 

Patronat medialny przypada: Portal ODO i Portal Prawa IT, Radio Łódź oraz Magazyn ODO.

Honorowy Patronat: Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień, Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanna Zdanowska, Urząd Ochrony Danych Osobowych, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Łódzka Izba Przemysłowo Handlowa, Izba Gospodarki Elektronicznej, Ośrodek Enterprise Europe Network, Fundacja Panoptykon, Związek Pracodawców Branży Internetowej, Fundacja Lewiatan czy Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi. 

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl