Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Konferencja AIIM: "Information Opportunity vs. Information Chaos"

W dniach 1-3 kwietnia 2014 r. w Orlando na Florydzie odbyła się Konferencja AIIM, która w tym roku prowadzona jest pod hasłem "Information Opportunity vs. Information Chaos" ("Możliwości związane z wykorzystaniem informacji a chaos informacyjny"). Jak mówi John Mancini, Przewodniczący AIIM, "Chaos informacyjny to nowy "porządek" dnia".

Istnieje jednak sposób na poskromienie chaotycznej natury informacji. Aby jednak było to możliwe, należy wpierw poznać mające na nią wpływ czynniki oraz uzyskać odpowiedzi na cztery najważniejsze pytania związane z codziennym prowadzeniem biznesu. Po pierwsze, w jaki sposób zarządzać ryzykiem związanym z przyrastającym zasobem informacji, po drugie, w jaki sposób przekształcać procesy wewnętrzne oparte na przetwarzaniu dużej ilości danych, po trzecie, w jaki sposób wykorzystywać posiadane zasoby informacyjne, aby bardziej angażować klientów, pracowników i partnerów, i wreszcie, w jaki sposób czerpać wnioski ze wszystkich gromadzonych przez firmę informacji.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl