Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Kolejny raz wspieramy Poland Business Run

Nasze drużyny dumnie dzierżą medale - gratulacje!

Tak jak w roku ubiegłym, i w tym Rhenus Data Office Polska z przyjemnością i dumą wsparł szczytny cel, jaki realizuje Fundacja Poland Business Run. Nasz zespół z Katowic zajął 42. pozycję na 365 drużyn biorących udział w biegu katowickim, a pozycje zespołów warszawskich to odpowiednio 497. i 669. miejsce na 703 startujące drużyny.

Poland Business Run to największy bieg charytatywny w Polsce. Bieg, dzięki któremu już od 5 lat z sukcesem udaje się stawiać na nogi kolejnych beneficjentów.

Fundacja Poland Business Run została wydzielona z Fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty" jako osobny podmiot dedykowany właśnie organizacji biegu Poland Business Run. Dzięki udziałowi naszych drużyn przyczyniliśmy się do realizacji zadań statutowych Fundacji, czyli daliśmy wkład w zakup kolejnych protez i organizację zajęć rehabilitacyjnych. Nasi pracownicy z kolei mieli okazję rywalizować w prestiżowym wydarzeniu sportowym. Brawo! 

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl