Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Greenwashing czy realne działania – office manager a ekologia

Realne działania vs. greenwashing

Wpływ działań Office Management na środowisko naturalne – ankieta

Wpływ działań Office Management na środowisko naturalne – ankieta

Droga do biura zero waste jest wyboista. Wiele działań, które podejmuje się obecnie w różnych firmach ma jedynie charakter pozorny i daleki od ideału. Jak obronić się przed oskarżeniem o greenwashing? Czym on nam grozi? Co można zrobić na rzecz budowy ekologicznego biura? O to, co i jak na rzecz ekologii robi się obecnie w polskim biurze pytamy w ankiecie dotyczącej wpływu działań Office Management na środowisko naturalne, do której wypełnienia gorąco zachęcamy.

Ankieta jest dostępna pod tym linkiem http://bit.ly/ankietaofficemanagement, a wypełnienie jej powinno zająć nie więcej niż 5 minut. Dzieląc się swoją praktyką i doświadczeniem, pozwolicie nam zbudować lepszą i bogatszą wiedzę o tym, jak działa współczesne biuro, jakiego wsparcia potrzebuje, jakie działania już wdrożyło, do jakich jeszcze się przymierza. 

Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane przez Krzysztofa Chomę, członka zarządu Rhenus Data Office podczas 2 dnia konferencji „7. Administrative Directors Summit“ odbywającej się pod hasłem „Wspólnie budujemy optymalne zaplecze biznesu“. Zachęcamy także do udziału w tym wydarzeniu. Wszyscy, którzy zechcą nas wesprzeć swoimi odpowiedziami, otrzymają pełny raport dotyczący wpływu office management na środowisko. 

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl