Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Gala Dudki już za nami

Autor: Adam Sobolewski

Za nami druga już Gala Dudki, która organizowana jest celem podsumowania programu ekoaktywni.com

ptaków.
Tu należy zwrócić uwagę, że dzięki naszym klientom w roku 2016 zaoszczędziliśmy prawie 300 000 dorosłych drzew.
Na scenie zagościła również Monika Turło, nowy partner programu
ekoaktywni.com. Bądź miodny – to hasło, które powinno towarzyszyć nam na co dzień – wspominała Pani Monika.
W tym roku, program
ekoaktywni.com rozwija swoją działalność inwestując w działania na rzecz ochrony pszczół. W województwie wielkopolskim niebawem staną dwa ule, których będziemy właścicielami.
Nasi goście otrzymali podczas wczorajszego wydarzenia miód.
Warto wspomnieć, że w 2016 roku do naszego programu dołączyło 80 nowych klientów i wspólnie udało się nam zebrać o ponad 2 tyś. Złotych więcej niż w ubiegłym roku. To optymistyczne cyfry, które niewątpliwie będą nas motywowały do dalszych działań.
Galę uświetnił koncert wspaniałego zespołu Laura Jazz Band.
Oto tegoroczni laureaci, którym bardzo serdecznie gratulujemy.
Za nami druga już Gala Dudki, w trakcie której podsumowaliśmy kolejny roku działalności programu ekoaktywni.com. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w przepięknej scenerii w Galerii Mysia 3, a jego kulminacyjnym punktem było  uhonorowanie naszych klientów aktywnie działających w programie.

 

Oto tegoroczni laureaci, którym bardzo serdecznie gratulujemy.

 

Złoty certyfikat oraz statuetkę Dudka otrzymały następujące firmy:

1 miejsce: BGZ BNP Paribas S. A

2 miejsce: Bank Zachodni WBK S. A.

3 miejsce Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Złoty certyfikat

Tesco (Polska) Sp. z o.o.

Provident Polska S.A.

Srebrny certyfikat

T-Mobile Polska S.A.

Raben Polska Sp. z o.o.

Santander Consumer Bank S. A

Brązowy certyfikat

Centrum Operacyjne Sp. z o.o.

Credit Agricole Bank Polska S.A

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A

Nationale Nederlanden

 

Warto wspomnieć, że w 2016 roku do naszego programu dołączyło 80 nowych klientów i wspólnie udało się nam zebrać ponad 2 tyś. złotych więcej niż w ubiegłym roku. To optymistyczne cyfry, które niewątpliwie będą nas motywowały do dalszych działań.

 

Podczas spotkania nasi Partnerzy podsumowali wspólne inicjatywy CSR, które zrealizowaliśmy w ubiegłym roku. Przedstawicielka Synapsis, Izabela Broczkowska poza podsumowaniem cyklicznych działań nawiązała do dodatkowych akcji, które podejmują pracownicy Rhenus, w ramach tzw. wolontariatu pracowniczego. Pani Katarzyna Groblewska, która reprezentowała Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.  

 

Na scenie gościła również Monika Turło konsultantka ds fundraisingu, CSR i wolontariatu pracowniczego z fundacji miodni.pl, nowy partner programu. Z pomocą nowego partnera program ekoaktywni.com rozwinie swoją działalność inwestując w nowe działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zaadoptujemy dwa ule, które już wczesną wiosną znajdą się na pasiece.

 

Gościem specjalnym wydarzenia był profesor Bolesław Rok – Dyrektor Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych. Galę uświetnił koncert wspaniałego zespołu Laura Jazz Band.

 

Dziękujemy Wszystkim Państwu za wymierny wkład w ochronę środowiska oraz wsparcie lokalnej społeczności. Zachęcamy do jeszcze większej ekoaktywności i do zobaczenia na podsumowaniu już za rok.

 Złoty certyfikat

 

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl