Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

6. Targi CSR

Obsługa naszego stoiska

W tym roku po raz szósty wystawcy i zwiedzający spotkali się na Targach CSR w Warszawie. Wydarzenie odbyło się 17 listopada 2016 roku w Galerii stadionu PGE Narodowego.

Dla wielu firm i organizacji, które zarządzają zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju lub wspierają przedsiębiorstwa w tym zakresie, Targi CSR stanowią szansę na zaprezentowanie swojej działalności: projektów, usług czy kampanii dotyczących edukacji podejmowanej przez biznes, działań wolontariackich, programów zaangażowania społecznego lub środowiskowego, praktyk realizowanych na rzecz swoich interesariuszy, m.in.: pracowników, dostawców, klientów, społeczności lokalnej.

Wśród takich firm znajduje się także Rhenus Data Office Polska, która ze swoim programem Ekoaktywni.com wspiera firmy w zakresie odpowiedzialnego zarządzania dokumentami i informacją, prowadząc jednocześnie działania na rzecz partnerów w programie, Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków oraz Fundacji Synapsis. Wraz z nimi chronimy zagrożone gatunki ptaków i wspieramy osoby autystyczne.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl