Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

ARMA: Ogólnie przyjęte zasady zarządzania dokumentami i informacją®

Zasady ładu informacyjnego, znane pod nazwą Ogólnie przyjętych zasad zarządzania dokumentami i informacją® ("Zasady"), stworzone w oparciu o doświadczenia praktyczne z uwzględnieniem przepisów prawa i teorii zarządzania informacją, tworzą podstawę do wdrożenia skutecznego programu zarządzania dokumentami i informacją.

Dowiedz się więcej

ISO 15489-1:2016 Zarządzanie informacją i dokumentacją

Norma ISO 15489-1 ma bardzo szeroki kontekst. Każda część społeczeństwa prowadzi dokumentację, która wspiera działalność korporacyjną, usługi realizowane przez rząd i organizacje pozarządowe, a także życie prywatne. Tworzenie dokumentacji i zarządzanie nią jest niezbędne nie tylko do prowadzenia biznesu obecnie, ale będzie też niezwykle istotne w przyszłości, ponieważ bez dobrze prowadzonej dokumentacji nie można tworzyć archiwów.

Dowiedz się więcej

12 kroków do sukcesu w ECM

12 kroków do sukcesu w ECM (electronic content management) - nieprzerwana strategia działania, uwzględniająca prowadzenie licznych projektów mających na celu uzyskanie kontroli nad nieustrukturyzowaną informacją w organizacji.

Dowiedz się więcej

Jak wdrożyć zasady zarządzania dokumentami w 12 krokach

Nadzór nad procesami związanymi z zarządzaniem informacjami to podstawa dobrego programu zarządzania dokumentami i informacją. Składają się na niego trzy elementy: polityka, plan i program.

Dowiedz się więcej

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl