Nasze lokalizacje

Tutaj możesz wyszukać lokalizacje w których jest obecna Grupa Rhenus. Możesz nas znaleźć wybierając kraj, konkretną lokalizację Rhenus, obszar biznesowy, a także Twoją lokalizację.

Baza wiedzy i informacje branżowe

Zarządzanie dokumentami i informacją (ang. RIM, Records and Information Management) to rozległa dziedzina wiedzy i praktyki, zajmująca się profesjonalnym podejściem do zarządzania dokumentami i informacją w organizacji przez cały cykl życia dokumentu, bez względu na jego format, od momentu jego powstania, aż po ostateczne jego zniszczenie. Proces ten obejmuje identyfikację, klasyfikację, przechowywanie, zabezpieczanie, odnajdywanie, monitorowanie oraz ostateczne niszczenie bądź wieczyste przechowywanie dokumentów.

Celem prowadzenia tych działań jest zapewnienie nadzoru, bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi przepisami, gwarantując minimalizację ryzyka i ciągłość prowadzonych działań. 

Baza wiedzy oferowana przez Rhenus Data Office Polska ma na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym zagadnień związanych z obszarem zarządzania dokumentami i informacją - zachęcamy do regularnego przeglądania zamieszczanych w tej sekcji informacji i danych, które poprzez lepsze zrozumienie tematyki zapewnią wdrożenie najlepszych rozwiązań.

Wydrukuj

Kontakt

Rhenus Data Office
Polska Sp. z o.o.

al. Katowicka 66,
05-830 Nadarzyn,
Polska
telefon: +48 / 801 013 014
faks: +48 / 22 715 0 717
e-mail: info@rhenus-data.pl