Digitalizacja dokumentów i archiwizacja danych elektronicznych

Szybkie i bezproblemowe przejście ze świata dokumentów papierowych do świata dokumentów elektronicznych - digitalizacja i archiwizacja danych

W XXI wieku dokumenty coraz częściej tworzymy w postaci elektronicznej, i takimi coraz chętniej się posługujemy. Nie oznacza to jednak, że era dokumentów papierowych już minęła – w codziennym życiu biurowym papier wciąż jeszcze odgrywa ważną rolę. Co ciekawe, archiwum papierowych dokumentów firmowych, takich jak faktury, umowy, reklamacje czy zamówienia, nieustannie przybiera na rozmiarze, co może powodować trudności w szybkim i sprawnym odszukiwaniu potrzebnych danych czy informacji. Szczególnie w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej, gdy praktycznie natychmiastowy dostęp do wiedzy jest wyznacznikiem sukcesu rynkowego. 

Więcej

Elektroniczne archiwum dokumentów i archiwum danych

Bez względu na to, czy dana organizacja poszukuje rozwiązań w obszarze skanowania dokumentacji, archiwizacji faktur, dokumentów księgowych czy dokumentów kadrowych, Rhenus Data Office w sposób profesjonalny zajmie się digitalizacją przekazanych dokumentów, od przejęcia, przez cały proces skanowania i indeksowania, transfer danych do archiwum dokumentów elektronicznych klienta, aż po przechowywanie i wypożyczanie oryginałów oraz ich bezpieczne i ekologiczne zniszczenie po okresie składowania.

Więcej

Elektroniczna teczka osobowa

Szczególnym zakresem digitalizacji dokumentów firmowych jest przygotowanie wersji elektronicznej dokumentów kadrowych, w ramach tzw. elektronicznej teczki  osobowej (ETO).  Warto pamiętać, że przepisy prawa pracy nakładają obowiązek prowadzenia i przechowywania akt osobowych i innej dokumentacji pracowniczej w warunkach niegrożących uszkodzeniem lub zniszczeniem nawet do 50 lat od ustania zatrudnienia, a ewentualnie niedopełnienie tego obowiązku podlega karze grzywny.

Więcej

Jak realizujemy digitalizację dokumentów:

Archiwum elektroniczne – repozytorium obrazów:

Korzyści płynące z wdrożenia nowoczesnego archiwum elektronicznego:

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług,
zadzwoń lub napisz do nas już teraz!
Nasz konsultant bezzwłocznie wyjaśni wszelkie wątpliwości!
tel: 801 013 014
Pytania? Wątpliwości? Zadzwoń„ lub napisz!
801 013 014
Wyślij zapytanie
digitalizacja dokumentów